موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۸۶۰۷۱۲۴۱

دادآوران نستوه

موسسه حقوقی داداوران نستوه  به شماره ثبت ۳۹۰۷۱ از ثبت شرکتها، توسط اشخاص دارای پروانه وکالت معتبر از کانون وکلای دادگستری مرکز و بامدیریت سید علی میررجبی دارای وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه 14134 و همچنین تحصیلات تکمیلی دکترای حقوق، در راستای تحقق عدالت اجتماعی با اتکا بر عنایت خداوند منان و با تمرکز بر اصولی همچون صداقت، حاکمیت قانون و اخلاق مداری، امانت داری، آگاهی بخشی، اقدام به تشکیل گروه وکلای نستوه و دپارتمانهای تخصصی با توجه به دانش اعضا، با بهره گیری از برترین و زبدهترین وکلای پایه یک دادگستری صرفاً عضو کانون وکلای دادگستری نموده است و مفتخر به ارائه کلیه خدمات حقوقی به صورت تخصصی در زمینه کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی، قراردادها و به شرح ذیل است. این گروه که با اتّکاء بر عنایات خداوند منان و با تمرکز بر اصولی همچون صداقت، حاکمیت قانون و اخلاق، آگاهی بخشی و امانتداری، با بهره گیری از برترین و زبده ترین وکلای دادگستری مفتخر به ارائه ی کلیه ی خدمات مربوط به حقوق داخلی  به شما هموطنان عزیز می باشد.

این گروه آماده ارائه کلیه خدمات حقوقی شامل قبول وکالت و مشاوره، در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانوادگی، داوری و قراردادها بوده و همچنین ارائه خدمات اینترنتی به شرح ذیل می باشد

ارائه مشاوره حقوقی توسط وکیل

به شخص یا اشخاصی که ضمن ارائه اطلاعات کاربری خود به صورت صحیح، در فرم مخصوص که به همین منظور طراحی گردیده است اقدام به ثبت سفارش جهت دریافت مشاوره حقوقی می نمایند. در این روش کاربر می تواند با طرح مشکل حقوقی و یا جهت کسب اطلاعات، در قالب سئوال بدون نیاز به مراجعه حضوری به وکیل دادگستری نسبت به رفع مشکل پیش آمده اقدام نماید. ضمناً مشاوره حقوقی در سایت به وسیله وکیل دادگستری می باشد،وکیل مکلف به ارائه مستندات قانونی و رویه محاکم و دیگر موارد به صورت تخصصی می باشد است.

ارائه مشاوره حقوقی توسط تیم وکلا

به شخص یا اشخاصی که ضمن ارائه اطلاعات کاربری خود به صورت صحیح، در فرم مخصوص که به همین منظور طراحی گردیده است اقدام به ثبت دخواست جهت دریافت مشاوره می نمایند، ارائه می گردد. در این روش کاربر می تواند با طرح مشکل حقوقی خود، با تیم وکلا تقاضای ارائه مشاوره نماید.

رزرو مشاوره تلفنی

به شخص یا اشخاصی که ضمن ارائه اطلاعات کاربری خود به صورت صحیح، در فرم مخصوص که به همین منظور طراحی گردیده است اقدام به ثبت سفارش جهت دریافت مشاوره تلفنی می نمایند ارائه می گردد، در این روش کاربر می تواند با توضیح در خصوص مشکل حقوقی ایجاد شده، بدون نیاز به مراجعه حضوری به وکیل دادگستری، با توضیح کامل از موضوع، تقاضای مشاوره تلفنی نماید.

تنظیم لوایح و قراردادها و...

به شخص یا اشخاصی که ضمن ارائه اطلاعات کاربری خود به صورت صحیح، در فرم مخصوص که به همین منظور طراحی گردیده است اقدام به ثبت سفارش جهت دریافت لوایح و قراردادها می نمایند. در این روش کاربر می تواند با طرح مشکل حقوقی پیش آمده، بدون نیاز به مراجعه حضوری به وکیل دادگستری، با توضیح کامل به صورت آنلاین و ارسال مدارک و مستندات، تقاضای ارائه دادخواست، شکوائیه، اظهارنامه، لوایح و همچنین تقاضای تنظیم قرارداد جهت تقدیم به مرجع یا محل مورد نظر اقدام نماید.

الف ارائه دادخواست: به شخص یا اشخاصی که ضمن ارائه اطلاعات کاربری خود به صورت صحیح، در فرم مخصوص که به همین منظور طراحی گردیده است اقدام به ثبت سفارش جهت دریافت دادخواست می نمایند. در این روش کاربر می تواند با طرح مشکل حقوقی خود، بدون نیاز به مراجعه حضوری بهوکیل دادگستری، با توضیح کامل موضوع و ارسال مدارک و مستندات خود، تقاضای ارائه دادخواست جهت تقدیم به مراجع قضایی نماید.

ب ارائه اظهارنامه: به شخص یا اشخاصی که ضمن ارائه اطلاعات کاربری خود به صورت صحیح، در فرم مخصوص که به همین منظور طراحی گردیده است اقدام به ثبت سفارش جهت دریافت اظهارنامه می نمایند «مطابق قانون هرکس می‌تواند قبل از تقديم دادخواست، حق خود را به‌ وسيله اظهارنامه از ديگری مطالبه نمايد...»، در این روش کاربر می تواند با توضیح در خصوص مشکل حقوقی ایجاد شده، بدون نیاز به مراجعه حضوری به وکیل دادگستری، با توضیح کامل از موضوع، تقاضای ارائه اظهارنامه جهت ابلاغ به طرف خود اقدام نماید.

ج ارائه شکوائیه: به شخص یا اشخاصی که ضمن ارائه اطلاعات کاربری خود به صورت صحیح، در فرم مخصوص که به همین منظور طراحی گردیده است اقدام به ثبت سفارش جهت دریافت شکوائیه می نمایند. در این روش کاربر می تواند با طرح مشکل جزائی پیش آمده، بدون نیاز به مراجعه حضوری به وکیل دادگستری، با توضیح کامل وصف مجرمانه و ارسال مدارک و مستندات، تقاضای ارائه شکوائیه جهت تقدیم به دادسرای عمومی و انقلاب نماید.

د ارائه لایحه: به شخص یا اشخاصی که ضمن ارائه اطلاعات کاربری خود به صورت صحیح، در فرم مخصوص که به همین منظور طراحی گردیده است اقدام به ثبت سفارش جهت دریافت لایحه دفاعیه می نمایند. در این روش کاربر می تواند با ارائه مدارک و مستندات پرونده و توضیح کامل، تقاضای ارائه لایحه جهت اعتراض به قرار منع تعقیب صادره از دادسرا، اعتراض به قرار منع تعقیب صادره از دادگاه کیفری دو، اعتراض به دادنامه بدوی دادگاه کیفری دو، اعتراض به دادنامه صادره از دادگاه عمومی حقوقی و نیز تقاضا ارائه لایحه جهت تقدیم به دادگاه در جلسه رسیدگی بدون نیاز به مراجعه حضوری به وکیل دادگستری را نماید.

ه تنظیم قرارداد: به شخص یا اشخاصی که ضمن ارائه اطلاعات کاربری خود به صورت صحیح، در فرم مخصوص که به همین منظور طراحی گردیده است اقدام به ثبت سفارش جهت دریافت قرارداد می نمایند. در این روش کاربر می تواند با ارائه مدارک و اطلاعات کامل و توضیح مکفی، تقاضای تنظیم قراردادهای داخلی و یا بین المللی بدون نیاز به مراجعه حضوری به وکیل دادگستری را نماید.

به منظور کسب هرگونه اطلاعات می توانید با گروه وکلای نستوه و مشاورین حقوقی این گروه  تماس حاصل نموده و سؤالات خود را مطرح نمایید.

مشاوره با وکیل

موسسه حقوقی داداوران نستوه و گروه وکلای نستوه اماده ارائه مشاوره حقوقی در کلیه موضوعات شما می باشند حال انکه در جامعه امروز و با توجه به تخصصی شدن کلیه امور می بایست برای انجام هر امری به کارشناس همان موضوع مراجعه نماییم و از آنجایی که در امور حقوقی کارشناسان این حیطه وکلا می باشند از این رو می بایست جهت انجام کلیه امور حقوقی از مشاوره وکیل دادگستری بهره جست.

مشاوره با وکیل دادگستری دارای ارزش خاصی می باشد چرا که وکیل دادگستری علیرغم آنکه آگاه به قوانین است از رویه دادگاه ها نیز با خبر بوده و می تواند در قالب یک مشاور با ارزش برای شما باشد.

حال با توجه به شرایط موجود و از آنجایی که مشاوره با وکیل متخصص در امور حقوقی و یا مشاوره با وکیل متخصص در امور کیفری در همه استان های کشور فراهم نباشد و همچنین امکان دارد هم وطنان عزیز ما در دیگر کشورها نیازمند مشاوره با وکیل باشند از این رو و در راستای حمایت از شما عزیزانگروه وکلای نستوه آماده ارائه مشاوره حقوقی از طریق تماس تلفنی، تصویری و... به شما عزیزان می باشد.

مشاوره حقوقی شامل

مشاوره حقوقی در کلیه امور خانواده از جمله: مشاوره حقوقی با وکیل در خصوص مهریه، مشاوره حقوقی با وکیل در خصوص نفقه، مشاوره حقوقی با وکیل در خصوص اجرت المثل، مشاوره حقوقی با وکیل در خصوص طلاق، مشاوره حقوقی با وکیل در خصوص طلاق توافقی و...

مشاوره حقوقی در کلیه امور حقوقی از جمله: مشاوره حقوقی با وکیل در خصوص مطالبه چک، مشاوره حقوقی با وکیل در خصوص مطالبه سفته، مشاوره حقوقی با وکیل در خصوص الزام به تنظیم سند رسمی، مشاوره حقوقی با وکیل در خصوص اعاده دادرسی حقوقی و...

مشاوره حقوقی کلیه امور کیفری از جمله: مشاوره حقوقی با وکیل در خصوص جعل، مشاوره حقوقی با وکیل در خصوص استفاده از سند مجعول، مشاوره حقوقی با وکیل در خصوص کلاهبرداری، مشاوره حقوقی با وکیل در خصوص جرایم رایانه ای، مشاوره حقوقی با وکیل در خصوص سرقت و...

لازم به ذکر است امکان مشاوره با وکیل دادگستری به صورت آنلاین از طریق همین سایت نیز میسر می باشد.برای مشاوره با بهترین وکلای گروه وکلای نستوه هم اکنون با ما تماس بگیرید

رزرو آنلاین وقت مشاوره حقوقی

هم اکنون میتوانید با کلیک بر روی دکمه مقابل جهت رزرو وقت مشاوره اقدام فرمایید

تکمیل فرم
logo-samandehi