موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۸۶۰۷۱۲۴۱
مشاوره حقوقی رایگان

سوال خود را بپرسید

دفتر وکالت در پاسداران

با سلام و درود بر شما دوستان عزیز

در مطلب پیش رو که توسط تیم تحریریه گروه وکلای نستوه تنظیم و ارائه می شود، به شرح و بیان یکی از موضوع حقوقی تحت عنوان دفتر وکالت در پاسداران خواهیم پرداخت.

متاسفانه در کشور ما مراجعه به وکلای رسمی دادگستری پیش از اقدامات حقوقی و قضایی به درستی فرهنگ سازی نشده است. عدم مراجعه به وکلای رسمی دادگستری باعث می شود، اقدامات خودسرانه و از روی ناآگاهی در بین مراجعه کنندگان دادگستری بیشتر شود. مراجعه‌کنندگان نااگاه بدون مشورت با وکلای رسمی دادگستری اقدام به طرح یا دفاع از دعاوی مطروحه می نمایند، و اصولاً دستاوردی به غیر از اتلاف وقت و هزینه نصیبشان نمی شود. همچنین در اثر چنین اقداماتی آمار پرونده ها و حجم کاری دستگاه قضا افزایش پیدا کرده به نحوی که زیان های آن به سایر پرونده ها که به طور صحیح و مطابق قانون طرح گردیده است سرایت خواهد نمود. به عنوان تیم تحریریه گروه وکلای نستوه در این مطلب تلاش داریم، شما را با دفتر وکالت در محله پاسداران تهران آشنا کنیم.

در صورتی که در پایان این مطلب همراه تیم تحریریه گروه وکلای نستوه باشید به پاسخ پرسش های زیر دست خواهید یافت.

بیشتر بدانید: وکیل مهریه پاسداران

مواردی که در خصوص دفتر وکالت در خیابان پاسداران می بایست مد نظر قرار گیرد عبارت است از

  • وکیل رسمی دادگستری چه کسی است؟
  • کدام افراد می توانند دفتر رسمی وکالت دادگستری دایر نمایند؟
  • در کدام امور حقوقی مربوط به محله پاسداران به دفتر وکلای دادگستری مراجعه کنیم؟
  • در امور حقوقی مربوط به محله پاسداران به کدام دفتر وکالت مراجعه کنیم؟

همکاران ما در موسسه حقوقی دادآوران نستوه واقع در خیابان پاسداران تهران آماده ارائه خدمات حقوقی بی واسطه به شما عزیزان می باشند. شما می توانید هم اکنون با ما در ارتباط باشید.

بیشتر بدانید: وکیل حقوقی پاسداران

از وکیل رسمی دادگستری چه کسی است؟

وکیل رسمی دادگستری به فردی گفته می شود که از سوی کانون وکلای دادگستری یا مرکز امور مشاوران قوه قضاییه دارای مجوز و پروانه معتبر به منظور وکالت در دادگستری باشد. فارغ التحصیلان رشته حقوق پس از اینکه دوران تحصیلات دانشگاهی خود را به اتمام رساندند، باید با داشتن شرایط قانونی در آزمون های ورودی کانون های وکلای دادگستری ایران یا مرکز امور مشاوران قوه قضاییه شرکت نمایند.  چنانچه در آزمون ورودی نمره قبولی را کسب نمایند، به عنوان کارآموز وکالت جذب کانون وکلای دادگستری یا مرکز امور مشاوران قوه قضاییه خواهند شد. البته این تمام ماجرا نیست، پس از آنکه دو سال کارآموزی به اتمام رسید، در صورتیکه کارآموز بتواند در آزمون نهایی اختبار قبول شود شایسته دریافت پروانه وکالت پایه یک تشخیص داده می شود. پس از پذیرفته شدن در آزمون اختبار و برگزاری مراسم تحلیف، کاراموز می‌تواند به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در محاکم وکالت نماید. پس در انتهای  این بخش دانستیم وکیل رسمی دادگستری به شخصی گفته می شود که از کانون وکلای دادگستری یا مرکز امور مشاوران قوه قضاییه دارای پروانه معتبر وکالت در دادگستری باشد.

بیشتر بدانید: وکیل نفقه پاسداران

کدام افراد میتوانند دفتر رسمی وکالت دادگستری دایر نمایند؟

دربند فوق دانستیم وکیل رسمی دادگستری چه کسی است؛ اشخاصی که دارای مجوز و پروانه وکالت پایه یک از کانون وکلای دادگستری و یا مرکز امور مشاوران قوه قضاییه می باشند، می توانند دفتر رسمی وکالت در محاکم دادگستری دایر نمایند. به غیر از افراد مزبور هیچ فرد دیگری نمی تواند اقدام به تاسیس دفتر وکالت دادگستری نماید. این نکته تا آنجا برای قانونگذار ما اهمیت داشت که مداخله و تظاهر به وکالت از سوی افراد غیر وکیل را جرم کیفری دانسته و برای آن مجازات مستقل نیز تعیین نموده است. نکته ای که باید به آن توجه کرد این که، دفاتر موسسات حقوقی تحت مدیریت افراد غیر وکیل دفتر رسمی وکالت دادگستری محسوب نمی‌شود و این دفاتر زیر نظر کانون های وکلای دادگستری و مرکز امور مشاوران قوه قضاییه تاسیس نشده است. همیشه سعی نمایید به منظور مشورت یا واگذاری وکالت در امور حقوقی به دفاتر رسمی وکلای دادگستری مراجعه نمایید، اشخاص غیر وکیل که اقدام به تاسیس موسسات حقوقی می نمایند از هرگونه دانش حقوقی و وکالتی بی‌بهره هستند و در بسیاری از موارد مشاهده می‌شود، با دادن وعده های فریبنده مبالغ هنگفتی از مراجعه کنندگان دریافت می کنند.

بیشتر بدانید: وکیل خیابان پاسداران

در کدام امور حقوقی مربوط به محله پاسداران به دفاتر وکلای رسمی دادگستری مراجعه کنیم؟

به طور کلی پرونده های قضایی مربوط به محله پاسداران شامل امور حقوقی و کیفری می شود. در امور حقوقی پای ارتکاب جرم و اعمال مجرمانه در میان نیست. چنانچه در امور حقوقی بین اشخاص اختلافاتی به وجود آید حل و فصل آن از طریق مراجع قضایی صالح به عمل می آید. اموری نظیر دعاوی مربوط به قراردادهای املاک، قراردادهای خرید و فروش خودرو، امور مربوط به مطالبه وجه، انجام تعهدات قراردادی، امور خانوادگی نظیر ازدواج و طلاق، امور حقوقی مربوط به شرکت های تجاری سایر موارد غیر کیفری از اختلافات و دعاوی حقوقی مربوط به محله پاسداران محسوب می شوند. به منظور حل و فصل اختلافات حقوقی مربوط به محله پاسداران باید به محاکم حقوقی و شورای حل اختلاف مراجعه نمود، و با تقدیم دادخواست اقدام به طرح دعوی حقوقی کرد. مورد دیگر از پرونده های قضایی مربوط به محله پاسداران پرونده‌های مربوط به امور کیفری است. در امور کیفری فرد با ارتکاب اعمال مجرمانه حقوق اشخاص و جامعه را تضییع می کند. امور کیفری مربوط به محله پاسداران نظیر: سرقت، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، جعل، ضرب و جرح، ترک انفاق، توهین، نشر اکاذیب، روابط نامشروع و غیره می باشد.

بیشتر بدانید: وکیل کیفری خیابان پاسداران

توصیه و تاکید می کنیم، پیش از هر گونه اقدام در پرونده های قضایی مربوط به محله پاسداران با مراجعه به دفاتر وکلای رسمی دادگستری از نظرات مشورتی و تخصصی آنان بهره مند شوید. در ادامه این مطلب همراه تیم تحریریه گروه وکلای نستوه باشید تا بدانید، در امور حقوقی و پرونده قضایی مربوط به محله پاسداران به کدام دفتر وکالت دادگستری مراجعه نمایید.

بیشتر بدانید: وکیل شرب خمر خیابان پاسداران

در امور حقوقی و پرونده های قضایی مربوط به محله پاسداران به کدام دفتر وکالت مراجعه کنیم؟

شما می توانید با مراجعه به دفتر وکالت گروه وکلای نستوه واقع در محله پاسداران به نشانی معرفی شده در این سایت کلیه امور حقوقی و قضایی خود را به وکلای متخصص ما بسپارید. گروه وکلای نستوه با بهره گیری از دانش و تجربه وکلای متخصص همواره آماده و مشتاق است به عنوان وکیل یا مشاور در کنار شما باشد و خدمات حقوقی که در ادامه تصریح می شود را به شما شهروندان محترم ارائه نماید.

بررسی دقیق اسناد و مدارک مربوط به دعاوی محله پاسداران و ارائه مشاوره تخصصی توسط وکلای متخصص، تنظیم دادخواست توسط وکیل متخصص در کلیه دعاوی حقوقی مربوط به محله پاسداران، تنظیم شکوائیه توسط وکیل متخصص در کلیه دعاوی کیفری محله پاسداران، تنظیم لایحه دفاعیه توسط وکیل متخصص در کلیه امور کیفری و حقوقی محله پاسداران، قبول وکالت و دفاع از حقوق قانونی شما در کلیه امور حقوقی و کیفری مربوط به محله پاسداران.

شما می توانید، از طریق راه های ارتباطی معرفی شده در این صفحه با گروه وکلای نستوه تماس بگیرید و به دفتر وکالت ما واقع در محله پاسداران مراجعه نمایید.

logo-samandehi