موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۸۶۰۷۱۲۴۱
مشاوره حقوقی رایگان

سوال خود را بپرسید

سایت وکلا

با گسترش روز افزون شبکه های اجتماعی و اینترنت، شاهد رشد قارچ گونه سایت وکلا هستیم. البته لازم به ذکر است چنانچه این سایت ها توسط وکلا راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گیرد ایرادی متصور نیست و حتی قابل تقدیر می باشد. لیکن اکثر سایت وکلا توسط افرادی غیر متخصص، غیرمجاز و... به وجود می آید و مطمئناً باید جای بسی نگرانی در این خصوص وجود داشته باشد. سایت وکلا می بایست توسط وکیل پایه یک دادگستری راه اندازی و حتی اداره گردد. سایت حتما نماد الکترونیک داشته باشد ، برای بررسی دقیق تر به سایت enamad.ir رفته و آدرس سایت را در آنجا جستجو نمایید (گواهی نماد الکترونیک سایت موسسه حقوقی دادآوران نستوه)در غیر این صورت سایت مورد نظر از لحاظ اعتبار دچار خدشه می باشد. حال شاید این سوالات برای شما پیش آید که بهترین سایت وکلا کدام است؟ معتبرترین سایت وکلا کدام است؟ اعتبار سایت وکلا چگونه است؟ اعتبارسنجی سایت وکلا به چه نحو است؟ آدرس سایت وکلا مورد اعتماد چیست؟ بهترین سایت وکلا در ایران کدام است؟ مقاله تهیه شده در موسسه حقوقی دادآوران نستوه در خصوص سایت وکلا که توسط وکیل پایه یک دادگستری در دپارتمان تخصصی گروه وکلای نستوه تهیه شده است را تقدیم می داریم.

یکی از بهترین راه های دسترسی به وکلا می تواند سایت وکلا باشد. سایت وکلا می تواند از اطلاعات جامع و کاملی برخوردار باشد. سایحتی این سایت می تواند چراغ راهی برای افراد به حساب آید ولیکن چنانچه سایت وکلا شرایط قابل قبولی را نداشته باشد می تواند در بسیاری از موارد موجبات ورود ضرر به اشخاص را فراهم نماید.

شوربختانه نظارت در اینترنت نسبت به سایت ها بسیار کم می باشد. عده ای بدون داشتن تحصیلات مرتبط اقدام به راه اندازی سایت وکلا می نمایند. حال آنکه سایت وکلا الزاماً می بایست توسط وکیل دادگستری ارائه گردد. افراد با مراجعه به این سایت ها نمی توانند تفاوت بین سایت وکلای دارای اعتبار و فاقد اعتبار را تشخیص دهند. هر شخصی می تواند در فضای مجازی خود را دارای تحصیلات، اعتبار، مدرک و... معرفی نماید. 

بیشترین موضوع در خصوص سایت وکلا بحث مربوط به اعتبار آن است.

معتبرترین سایت وکلا

معتبرترین سایت وکلا سایتی است که دارای شرایط ذیل باشد :

1- مطالب سایت وکلا توسط وکیل دادگستری تهیه و تنظیم شده باشد.

2- سایت وکلا توسط وکیل یا وکلای دادگستری اداره شود.

3- سایت وکلا می بایست دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد.

4- سایت وکلا می بایست دارای نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال) باشد.

5- وکلای سایت وکلا می بایست قابل استعلام از کانون وکلا باشند.

وکیل دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری قابل استعلام از کانون وکلای دادگستری مرکز و صندوق حمایت وکلای دادگستری می باشد. چنانچه سایت وکلا مربوط به وکیل عضو مرکز امور مشاوران قوه قضاییه باشد از سایت آن مرکز قابل استعلام می باشد.

سایت موسسه حقوقی

عده ای از وکلا در مواردی اقدام به راه اندازی سایت وکلا در قالب موسسه حقوقی معتبر می نمایند. البته افرادی نیز وجود دارند که علیرغم وجود تخصص و پروانه وکالت اقدام به راه اندازی سایت وکلا در قالب موسسه حقوقی می نمایند که در این خصوص می بایست به این نکته اشاره نمود که مدیر موسسه حقوقی می بایست وکیل دادگستری باشد هرچند در این خصوص قانونی وجود ندارد لیکن اعتماد به موسسات حقوقی که توسط وکیل یا وکلای دادگستری راه اندازی شده باشند به مراتب بیشتر از موسسات حقوقی است که وکیل در راه اندازی آن نقشی بر عهده نداشته باشد چرا که در این خصوص هیچگونه مسئولیت حرفه ای بر گردن مدیر موسسه حقوقی که فاقد پروانه وکالت باشد نیست و به سادگی امکان تخلفات گسترده از جمله وعده و وعید، ادعای نفوذ و... می باشد.

سایت موسسه حقوقی دادآوران نستوه توسط وکیل پایه یک دادگستری دکتر سیدعلی میررجبی راه اندازی شده است و ایشان نیز سمت مدیر موسسه حقوقی دادآوران نستوه را بر عهده دارند و این موضوع هم از طریق سایت کانون وکلای دادگستری مرکز و همچنین سایت صندوق حمایت وکلای دادگستری قابل استعلام می باشد.

لازم به ذکر است دیگر وکلای موسسه حقوقی دادآوران نستوه نیز دارای پروانه وکالت معتبر و قابل استعلام از مراجه مورد اشاره می باشند.

شرایط سایت وکلا

سایت وکلا می بایست دارای شرایط ذیل باشد :

1- مدیر سایت وکلا و مدیر موسسه مربوطه و یا دفتر وکالت تعرفه شده در اینترنت دارای پروانه وکالت معتبر و قابل استعلام باشند.

2- وکلای سایت نیز می بایست دارای پروانه معتبر وکالت و قابل استعلام باشند.

3- موسسه حقوقی، دفتر وکالت و یا وکیل که سایت وکلا را راه اندازی نموده است می بایست متعهد و پاسخگو نسبت به موضوعات باشند.

4- دارای شماره پروانه ثبت بوده و دارای نماد اعتماد الکترونیک و نماد ثبت ملی باشد.

موسسه حقوقی دادآوران نستوه با توجه به وجود همه آنچه در این مقاله در خصوص سایت وکلا ارائه گردید می تواند یکی از معتبرترین موسسات حقوقی در ایران باشد. بهتر است قبل از اعتماد به موسسات حقوقی بی نام و نشان و یا سایت های شکیل ابتدا نسبت به اعتبار آن اقدام نمایید.

logo-samandehi