موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۸۶۰۷۱۲۴۱
مشاوره حقوقی رایگان

سوال خود را بپرسید

مشاوره با وکیل

مشاوره با وکیل بسیار حائز اهمیت می باشد حتی در خصوص مشاوره گرفتن در قرآن نیز سفارش شده است و مومنان را به استفاده از مشورت سفارش نموده است. مشاوره با وکیل مزایایی به همراه دارد چرا که وکیل متخصص در امور حقوقی می باشد و لازمه انجام هر امر حقوقی مشاوره با وکیل می باشد. مشاوره با وکیل در امور حقوقی می تواند راهکارهای قانونی را به شما نشان دهد. چنانچه در پرونده خود وکیل ندارید می بایست از مشاوره با وکیل بهره مند گردید. مشاوره با وکیل ، نیازمند حضور در دفتر وکیل می باشد. شاید در خصوص مشاوره با وکیل سوالاتی در ذهن شما وجود داشته باشد از جمله اینکه مشاوره با وکیل چگونه است؟ شرایط مشاوره با وکیل چیست؟ نحوه مشاوره با وکیل چگونه است؟ وکیل در تهران برای مشاوره کیست؟ مشاوره با وکیل دارای چه شرایطی می باشد؟ برای مشاوره با وکیل به کجا مراجعه کنیم؟ بهترین وکیل برای مشاوره کیست؟ مشاوره با وکیل در پاسداران چگونه است؟ برای اطلاع از سوالات فوق می توانید مقاله تهیه شده در دپارتمان حقوقی گروه وکلای نستوه که در خصوص مشاوره با وکیل که از سوی موسسه حقوقی دادآوران نستوه منتشر گردیده است را مطالعه نمایید.

شرایط مشاوره با وکیل چگونه است؟

بهترین راه مشاوره با وکیل مراجعه به دفتر وکیل می باشد. قبل از مشاوره با وکیل می بایست از تخصص وکیل مطلع گردید. برای مشاوره با وکیل بهتر است سوالات خود را قبل از مراجعه به وکیل یادداشت نمایید که مبادا هنگام مشاوره فراموش نمایید که سوالات شما چه بوده است.

هنگام مشاوره با وکیل به صحبت های او خوب گوش فرا دهید و در مواردی نیز اقدام به یاداشت برداری نمایید.

مشاوره با وکیل بایستی حتی الامکان به صورت حضوری انجام گیرد و بهتر است برای مشاوره با وکیل از ارسال پیامک و... خودداری نمایید.

برای مشاوره با وکیل مدارک خود را همراه داشته باشید و در صورت نیاز مدارک خود را ارائه نمایید که مورد بررسی قرار گیرد.

در هنگام مشاوره با وکیل سعی نمایید تمام حقیقت را بازگو نمایید تا وکیل بتواند به شما از لحاظ حقوقی و قانونی مشاوره ای عالی بدهد.

برای مشاوره با وکیل در فرصت مناسب به دفتر وکیل مراجعه نمایید و از اقدام شتاب زده بپرهیزید.

مشاوره با وکیل معمولاً بین 45 دقیقه تا 1 ساعت می باشد و بهترین زمان برای مشاوره نیز همین میزان می باشد.

در مشاوره با وکیل سعی نمایید به تنهایی حاضر شوید چرا که در صورت پرسش وکیل بتوانید پاسخ سئوالات او را بدون وجود استرس، نگرانی و... بدهید و همچنین در مواردی مشاهده شده است افرادی که برای مشاوره با وکیل، با همراه مراجعه می نمایند از بازگو نمودن حقیقت خودداری می نمایند.

برای مشاوره با وکیل بهتر است از قبل، وقت ملاقات دریافت نمایید و از حضور بدون برنامه اجتناب نمایید.

چرا باید با وکیل مشاوره بگیریم؟

با عنایت بدین موضوع که علوم به صورت تخصصی می باشد و تخصص وکیل نیز امور حقوقی و اطلاع از قوانین است بهتر است در مواردی که شخصاً اقدام به طرح دعوا و یا دفاع در موضوعی را نموده اید (هرچند به هیچ عنوان توصیه نمی شود) به دلیل عدم اطلاعات کافی از نحوه طرح دعوا و یا دفاع و... که می تواند موجبات ورود ضرر را به شما فراهم نماید بهتر است مشاوره با وکیل را از دست ندهید.

بهتر است برای مشاوره با وکیل به دفتر او مراجعه نمایید و نیز هزینه بپردازید چرا که صرف پرسیدن سوال در راهرو دادگاه و... مشاوره با وکیل محسوب نمی شود و وکیل خود را مسئول در قبال پاسخ جامع، کامل و دیگر شرایط نمی داند.

مشاوره با وکیل همچون چراغ راهی است که می تواند شرایط پیشرو را برای شما روشن نماید و شما را از نوع دعوا، شرایط و... آگاه نماید.

برای مشاوره با وکیل به کجا مراجعه نماییم؟

برای مشاوره با وکیل بهتر است به دفتر وکیل و یا موسسات حقوقی معتبر مراجعه نمایید و در بدو امر پروانه وکالت ایشان را تقاضا نمایید و یا به وسیله استعلام از کانون و... از وکیل بودن مشاور اطمینان حاصل نمایید. متاسفانه بسیاری از افراد خود را به عنوان وکیل معرفی می نمایند و مراجعه کنندگان نیز سخن آنان اعتماد می نمایند حال آنکه این اشخاص فاقد پروانه وکالت می باشند و در مواردی نیز تحصیلات مرتبط هم ندارند. در صورتی که حق المشاوره را پرداخت می نمایید بدون هیچ گونه تعارفی از وکیل بودن مشاور مطلع گردید فلذا توصیه می گردد به موسسات حقوقی معتبر و دفاتر وکالت دارای اعتبار مراجعه نمایید.

بهتر است از مشاوره تلفنی بپرهیزید چرا که معمولاً مشخص نمی باشد شخصی که به شما مشاوره می دهد وکیل دادگستری است و یا دانشجو حقوق و...

بهترین مشاوره با وکیل چگونه است؟

موسسه حقوقی دادآوران نستوه در اقدامی نوآورانه اقدام به ارائه مشاوره حقوقی توسط تیمی از وکلا نموده است بدین توصیف که در مشاوره با وکیل حداقل 3 وکیل حاضر می باشند و اقدام به مشاوره گروهی با متقاضی می نمایند. مزیت این نوع مشاوره در این است که هر یک از وکلا با توجه به تخصص خود و شرایط موجود به موضوع می نگرند و در نهایت مشاوره ای جامع و کامل می توانند به شخص متقاضی بدهند.

موسسه حقوقی دادآوران نستوه با شماره ثبت 39071 از ثبت شرکت ها توسط دکتر سیدعلی میررجبی درزی وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه 14134 شروع به فعالیت نموده است و توسط تیمی از وکلای پایه یک دادگستری به فعالیت خود ادامه می دهد. اعتبار ما اعتماد شما می باشد. اعتمادی که توسط تک تک اعضا این موسسه به دست آمده است. موسسه حقوقی دادآوران نستوه یکی از موسسات حقوقی معتبر در ایران می باشد.

logo-samandehi