موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۸۶۰۷۱۲۴۱
مشاوره حقوقی رایگان

سوال خود را بپرسید

وکیل حقوقی پاسداران

جالب است بدانید پرونده های موجود در دادگستری تقسیم می شود به پرونده های حقوقی، پرونده های کیفری، پرونده های خانواده، پرونده های ثبتی و... حال بهتر است با توجه به نیاز شما وکیل متخصص در آن حوزه راهنمای شما در اینگونه پرونده ها باشد از این رو موسسه حقوقی دادآوران نستوه با تشکیل دپارتمان های تخصصی از جمله دپارتمان حقوقی آماده ارائه خدمات حقوقی به مراجعه کنندگان خیابان پاسداران و دیگر محله های تهران می باشد.

مواردی که در خصوص وکیل حقوقی پاسداران می بایست مد نظر قرار دهید و عبارت است از

  • بهترین وکیل حقوقی خیابان پاسداران کیست؟
  • وکیل حقوقی پاسداران کیست؟
  • نحوه انتخاب وکیل حقوقی پاسدارن چگونه است؟
  • دادسرای خیابان پاسداران کجاست؟
  • دادگاه حقوقی خیابان پاسداران کجاست؟

از آنجایی که پرونده های حقوقی دارای ظرافت های خاص و منحصر به فردی است که نیازمند حضور وکیل حقوقی است بهتر است قبل از هر اقدام با وکیل حقوقی خیابان پاسداران مشاوره نمایید و یا اینکه تنظیم دادخواست و پیگیری پرونده خود را به ایشان بسپارید به دلیل آنکه در صورتی که دادخواست تقدیی از سوی شما دارای ایراداتی باشد این امکان وجود دارد که دادگاه در مواردی دعوی شما را با قرارهای صادره نپذیرد و در این صورت شما متحمل هزینه پرداخت شده از جمله هزینه دادرسی و همچنین وقتی که صرف نموده اید می شوید.

قرارهایی که ممکن است دادگاه در صورت ایرادات دادخواست صادر نماید عبارت است از

قرار رد دعوا

بنا به گفته وکیل پاسداران این قرار در صورت وجود ایراداتی از سوی طرف مقابل و دیگر موارد صادر می شود، این ایرادات عبارت است ایراد عدم اهلیت خواهان، اعتبار امر مختومه، غیرمشروع بودن دعوی، عدم احراز سمت و... که منجر به رد دعوی می شود.

قرار سقوط دعوا

وکیل حقوقی پاسدران اظهار میدارد که تنها قراری که اعتبار امرمختومه دارد و در صورت صدور دیگر شما به هیچ عنوان نمی توانید دعوی خود را مطرح نمایید و حق شما را می تواند زائل نماید قرار سقوط دعوی می باشد.

قرار عدم استماع دعوا

در مواردی که قانونگذار قراری پیش بینی نکرده باشد و همچنین رسیدگی به دعوا قانوناً میسر نباشد قرار عدم استماع دعوی صادر می شود به طور مثال دعوی مطالبه وجه ناشی از معامله ربوی و یا شرطبندی و قمار شامل قرار عدم استماع دعوی می شود.

قرار رد دادخواست

در هر زمان که دادخواست تقدیمی ناقص باشد و ظرف مهلت قانونی رفع نقص نگردد و همچنین نپرداختن هزینه انتشار آگهی ودر مورد تامین دعوی واهی این قرار صادر می شود.

قرار ابطال دادخواست

به گفته وکیل حقوقی پاسداران این قرار می تواند در مواردی صادر شود که اقدامی را خواهان دعوی می بایست انجام میداده است و از انجام آن امتناع نموده است به طور مثال حاضر نمودن اصول اسناد و مدارک در جلسه دادگاه زمانی که مورد انکار و تردید واقع شود و دادخواست فاقد ادله و مستندات دیگر باشد.

قرار عدم صلاحیت

زمانی این قرار صادر می شود که حوزه قضایی خود را صالح به رسیدگی نداند و حوزه دیگر قضایی را دارای صلاحیت به رسیدگی تشخیص دهد.

قرار امتناع از رسیدگی

در مواردی صادر می شود که قاضی مجتهد باشد و قانون را خلاف شرع تشخیص دهد.

بهترین وکیل حقوقی پاسداران کیست؟

همانگونه که مشاهده می کنید تنظیم دادخواست بایستی به نحوی باشد که منجر به صدور قرارهای مورد اشاره نشود و موجب اتلاف وقت و هزینه شما نیز نشود از این رو گروه وکلای نستوه می تواند بهترین وکیل خیابان پاسداران را به شما معرفی نماید.

وکیل حقوقی خیابان پاسداران

برای ارتباط با وکیل حقوقی خیابان پاسداران می توانید به نشانی پاسداران- بوستان دوم- ابتدای گیلان غربی- پلاک 46- طبقه سوم جنوبی مراجعه نموده و یا با شماره تلفن های 021 – 22881951 – 22873972 با ما در ارتباط باشید.

logo-samandehi