موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۸۶۰۷۱۲۴۱
مشاوره حقوقی رایگان

سوال خود را بپرسید

وکیل خیابان پاسداران

ارائه خدمات حقوقی توسط دپارتمان های تخصصی گروه وکلای نستوه در موسسه حقوقی دادآوران نستوه به اهالی خیابان پاسداران یکی از افتخارات وکلای این موسسه حقوقی است.

برای معرفی زبده ترین وکلای دادگستری به خصوص معرفی وکیل در خیابان پاسداران و دیگر محلات تهران شما می بایست در وهله نخست اعتماد به وکلای موسسه داشته باشید که مسلماً اعتماد در اولین جلسه برای شما فراهم خواهد شد لیکن مطالعه دقیق اوراق مربوط به پرونده شما می تواند راهگشایی برای دریافت مشاوره ای کامل و بدون عیب و نقص باشد. اوراق پرونده شما می تواند متشکل از رای اصداری، لوایح طرف مقابل و خودتان و... باشد.

مواردی که در انتخاب وکیل در خیابان پاسدران باید مورد توجه قرار دهید عبارت است از

  • بهترین وکیل خیابان پاسداران کیست؟
  • دفتر وکالت در خیابان پاسداران کجاست؟
  • موسسه حقوقی معتبر در خیابان پاسداران کجاست؟
  • وکیل دادسرای خیابان پاسداران کیست؟

مواردی وجود دارد که همیشه بهتر است با وکیل قبل از هر اقدام مشاوره نمایید این قبیل موارد به دلیل تعداد زیاد آن در این مقال نمی گنجد لیکن برای مثال خدمتتان عرض می نماییم.

گنجاندن شرط داوری و یا وجود شرط داوری در قرارداد

به گفته وکیل خیابان پاسداران وجود شرط داوری در قرارداد یکی از مواردی است که امکان طرح دعوی را در دادگاه از شما سلب می نماید و در صورت طرح دعوی در صورت وجود شرط داوری دادگاه قرار عدم استماع دعوی صادر می نماید فلذا برای جلوگیری از هدر رفت وقت و هزینه بهتر است با وکیل خیابان پاسداران جهت ارجاع دعوی به داوری و یا خروج دعوی از داوری اقدام نمایید.

گنجاندن شرط داوری یکی دیگر از مواردی است که به گفته وکیل خیابان پاسداران برای عده ای مشکلات اساسی ایجاد نموده و برای عده ای باعث رفع مشکل گردیده است از این رو بهتر است در این قبیل موارد اقدام لازم که همان اخذ مشاوره از وکیل خیابان پاسدران است را جامع عمل بپوشانید.

داوری علیرغم مزایای فراوان از جمله رسیدگی کم هزینه، سرعت بالا در رسیدگی، محرمانه بودن رسیدگی، تک مرحله ای بودن رسیدگی، قابل اجرا بودن رای داور و... می تواند در مواردی مشکلات اساسی برای طرفین به وجود آورد.

زمانی که طرفین اقدام به گنجاندن شرط داوری در قرارداد می نمایند می بایست فردی را به عنوان داور مرضی الطرفین انتخاب نمایند حال آنکه عدم تعیین داور می تواند باعث طولانی تر شدن پروسه رسیدگی و همچنین موجب بروز مشکلاتی همچون عدم انتخاب داور توسط طرفین، عدم پذیرش داور مرضی الطرفین توسط یکی از طرفین و... گردد و موجب گردد دعویی جهت تعیین داور توسط ذینفع در مراجع قضایی در بدو امر آغاز گردد.

تعیین یکی از اقوام و آشنایان طرف مقابل به عنوان داور و همچنین انتخاب اشخاص فاقد صلاحیت علمی و حقوقی به عنوان داور نیز می تواند از مشکلات گنجاندن داور در شرط داوری قرارداد باشد. لازم به ذکر است رای داور همچون رای قاضی دادگاه داری اعتبار است و مراجع قضایی به صرف وجود رای داور مکلف به صدور اجرایی و تعقیب عملیات اجرایی می باشند و قاضی هیچگونه دخل و تصرفی در رای نمی تواند داشته باشد که از عواقب معرفی داور مورد اعتماد یکی از طرفین بدون اطلاع طرف دیگر پرونده است.

به گفته وکیل خیابان پاسداران این موارد منحصر به امور حقوقی نمی شود و در امور کیفری نیز عدم استفاده از وکیل موجب بروز مشکلات عدیده ای برای اشخاص می گردد به طور مثال بارها در دادگاه مشاهده شده است عدم انتخاب دقیق موضوع و یا عدم اثبات جهات موضوعی توسط اصحاب دعوی موجب بروز قرار منع یا موقوفی تعقیب و یا رای برائت طرف مقابل شده است.

یکی از موارد که به عنوان نمونه در این قسمت آورده شده است اقدام برای صادر کننده چک بی محل می باشد که ذینفع اقدام به طرح شکایت چک بلامحل می نماید.

در این دعوی ذینفع می بایست شرایط قانونی جرم بودن عمل صادر کننده چک که همان به روز بودن چک هست را اثبات نماید و صرف وجود چک نمی تواند دلیل بر صدور چک بلامحل و طرح دعوی کیفری باشد.

یکی دیگر از دعاوی کیفری که می تواند منتج به شکست می شود طرح دعوی کلاهبرداری می باشد حال آنکه دعوی کلاهبرداری باید دارای آثار قانونی باشد که بتوان از جهت کیفری اقدام به تعقیب شخص کلاهبردار نمود حال آنکه عدم امکان اثبات شرایط قانونی توسط شاکی مثل توسل به وسایل متقلبانه می تواند منجر به شکست ایگونه موارد باشد.

بهترین وکیل خیابان پاسداران کیست؟

قدر مسلم نمی توان بهترین وکیل خیابان پاسداران و یا بهترین وکیل خیابان ونک یا بهترین وکیل هریک از مناطق تهران را یک شخص خاص معرفی نمود چراکه تهران با توجه به شرایط جغرافیایی افراد متخصص و متعهد فراوانی دارد که در حیطه شغل خود بهترین محسوب می شوند.

موسسه حقوقی دادآوران نستوه که در پاسداران- بوستان دوم- ابتدای گیلان غربی- پلاک 46- طبقه سوم جنوبی قرار گرفته است با معرفی بهترین وکیل خیابان پاسداران در حیطه مورد نیاز از دپارتمان های تخصصی گروه وکلای نستوه می تواند در کلیه خدمات حقوقی مورد نیاز، همراه و یاور شما باشد.

logo-samandehi