موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۸۶۰۷۱۲۴۱
مشاوره حقوقی رایگان

سوال خود را بپرسید

وکیل در شریعتی

به دنبال بروز مشکل حقوقی مسلماً افراد به دنبال انتخاب بهترین وکیل دادگستری می باشند و معیارهای خود را برای تعیین بهترین وکیل دادگستری مواردی همچون میزان سابقه، سن، قاضی بازنشسته و... می دانند و این در حالی است که هیچ کدام از این موارد معیار انتخاب وکیل در شریعتی و یا وکیل در پاسدران و... نمی تواند باشد.

بهترین معیار برای انتخاب وکیل میزان تعهد و تخصص ایشان در امور محوله می باشد از این رو گروه وکلای نستوه با راه اندازی دپارتمان های تخصصی اقدام به معرفی وکیل در شریعتی با توجه به نیاز شما عزیزان می نماید.

مواردی که در خصوص انتخاب وکیل در شریعتی بایستی مد نظر قرار دهید عبارت است از

 • چنانچه به وکیل مراجعه می نمایید از دارا بودن پروانه وکالت معتبر او اطمینان حاصل نمایید.
 • اعتماد به القابی همچون دکتر- وکیل پایه یک دادگستری- قاضی بازنشسته نکنید.
 • در صورتی که گواهینامه وکالت وکیل بر روی دیوار نصب نشده است از ایشان تقاضای ارائه پروانه وکالت نمایید.
 • به یاد داشته باشید اولین و مهمترین گام برای انتخاب وکیل اعتماد است و هیچکدام از این موضوعات دلیلی برای ناراحتی طرف مقابل نمی تواند باشد.
 • در خصوص موضوع خود پس از اطمینان از موارد فوق مشاوره اخذ نموده و سپس وکالت اعطا نمایید.

برای یافتن بهترین وکیل در شریعتی کافی است به چند نکته توجه داشته باشید:

 •  چنانچه به وکیل مراجعه می نمایید از دارا بودن پروانه وکالت معتبر او اطمینان حاصل نمایید.
 •  اعتماد به القابی همچون دکتر- وکیل پایه یک دادگستری- قاضی بازنشسته نکنید.
 •  در صورتی که گواهینامه وکالت وکیل بر روی دیوار نصب نشده است از ایشان تقاضای ارائه پروانه وکالت نمایید.
 •  به یاد داشته باشید اولین و مهمترین گام برای انتخاب وکیل اعتماد است و هیچکدام از این موضوعات دلیلی برای ناراحتی طرف مقابل نمی تواند باشد.
 • در خصوص موضوع خود پس از اطمینان از موارد فوق مشاوره اخذ نموده و سپس وکالت اعطا نمایید.

برای یافتن موسسه حقوقی معتبر در شریعتی به چند نکته توجه داشته باشید:

 • چنانچه از طریق سایت با موسسه حقوقی معتبر در شریعتی آشنا شده اید اولین اقدام بررسی وجود نماد اعتماد الکترونیک و همچنین نماد ثبت ملی است.
 • موسسات حقوقی باید دارای شماره ثبت معتبر که توسط ثبت شرکت ها ارائه می گردد باشند و همچنین قابل استعلام از طریق مراجع زیربط
 • لازم به ذکر است مهمترین موضوع در برخورد با موسسه حقوقی معتبر در شریعتی دارا بودن پروانه وکالت معتبر توسط مدیر موسسه حقوقی و همچنین اشخاص حاضر در آن می باشد.
 • از اعتماد به موسسات حقوقی فاقد پروانه وکالت توسط مدیر و گردانندگان آن که بعضاً با وعده های دروغ شما را به امور واهی سوق می دهند پرهیز نمایید.

آیا برای اعطای وکالت نیاز به حضور در دفتر اسناد رسمی است؟

به گفته وکیل در شریعتی جهت اعطای وکالت به وکیل دادگستری به هیچ عنوان نیاز به حضور در دفتر اسناد رسمی نمی باشد و شما با حضور در دفتر وکیل در شریعتی می توانید با توجه به حدود اختیارات مورد نظر به وکیل جهت طرح، پیگیری و دفاع در پرونده های حقوقی و یا کیفری خود وکالت اعطا نمایید.

چنانچه شخصی برای اعطای وکالت به عنوان وکیل دادگستری درخواست حضور شما در دفتر اسناد رسمی را داشته باشد یکی از مواردی است که شما باید نسبت به آن اجتناب نمایید و دلیل آن را جویا شده و با یک وکیل معتبر در شریعتی مشاوره نمایید.

لازم به ذکر است حضور در دفتر اسناد رسمی جهت اعطای وکالت صرفاً برای وکیل مدنی است و آن وکالتنامه در دادگستری فاقد اعتبار است و شخص وکیل مدنی می تواند چنانچه حق انتخاب وکیل را به ایشان اعطا نموده باشید از جانب شما یک وکیل دادگستری اختیار نماید که این موضوع به هیچ عنوان توصیه نمی گردد.

هزینه وکیل در شریعتی چقدر است؟

شاید بعد از انتخاب وکیل این سوال برای شما ایجاد شود که هزینه و حق الوکاله وکیل در پرونده شما به چه میزان است. در پاسخ به این سوال گفتنی است که هیچ مبلغ واحدی در خصوص وکالت وجود ندارد.

بنا به اظهارات وکیل در شریعتی از تبلیغات بی پایه و اساس پرهیز نمایید به طور مثال در مواردی مشاهده می شود که حق الوکاله را موسسات حقوقی طبق تعرفه اعلام می نمایند و این در حالی است که بسیاری از موارد با توجه به وجود قدیمی بودن تعرفه در پرونده شما حق الوکاله وکیل مطابق تعرفه 30 هزار تومان می باشد و مسلماً این موضوع از پایه دارای ایراد است و فقط جنبه تبلیغاتی دارد.

آدرس وکیل در شریعتی کجاست؟

شما می توانید با بررسی های خود و صحت اظهارات اقدام به تعیین وکیل دادگستری نمایید از این رو موسسه حقوقی دادآوران نستوه با تشکیل گروه وکلای نستوه و دپارتمان های تخصصی توسط مدیر این مجموعه آقای دکتر سیدعلی میررجبی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری مرکز آماده ارائه خدمات حقوقی به همشهریان عزیز می باشد.

logo-samandehi