موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۸۶۰۷۱۲۴۱
مشاوره حقوقی رایگان

سوال خود را بپرسید

وکیل در قلهک

موسسه حقوقی معتبر در قلهک کدام است؟

با توجه به بخشنامه اداره کل ثبت شرکت ها که ثبت موسسه حقوقی را فارغ از تخصص دانست و هر شخص می تواند به صرف تمایل اقدام به ثبت موسسه حقوقی نماید موضوع موسسات حقوقی مجاز (موسسات حقوقی معتبر) و موسسات حقوقی غیر مجاز (موسسات حقوقی نامعتبر) در جامعه گسترش یافت به نحوی که این موضوع منجر به دغدغه قوه قضاییه نیز شده است چرا که موسسات حقوقی غیرمجاز در مواردی موجب از بین رفتن حقوق قانونی اشخاص گردیدند.

لازم به توضیح است هر موسسه حقوقی صرف داشتن شماره ثبت و همچنین دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک و نماد ثبت ملی نمی تواند معتبر شناخته شود هرچند این امور ملاک تعیین صلاحیت آن موسسه می باشد.

موسسه حقوقی معتبر در قلهک را چگونه بیابیم؟

برای یافتن موسسه حقوقی معتبر در قلهک کافی است ضمن بررسی صحت و سقم ادعای موسسه حقوقی معتبر در خصوص وجود وکیل پایه یک دادگستری اقدام نمایید.

مدیر موسسه حقوقی الزاماً بهتر است وکیل باشد.

در مراجعه به موسسه حقوقی معتبر در قلهک به این نکته توجه داشته باشید که شخصی که به شما مشاوره می دهد و قرارداد وکالت منعقد می نماید الزاماً وکیل دادگستری و پیگیر کار شما باشد و کار شما را به شخص دیگری نسپارد چراکه در بسیاری ار موارد مشاهده شده است که مدیر موسسه شخص فاقد پروانه بوده است و انجام امور را به کارآموزان وکالت می سپارد.

مواردی که در خصوص وکیل در قلهک می بایست مد نظر قرار دهید عبارت است از

  • بهترین وکیل در قلهک کیست؟
  • وکیل طلاق در قلهک کیست؟
  • وکیل کلاهبرداری در قلهک کیست؟
  • موسسه حقوقی معتبر در قلهک کجاست؟
  • آدرس دفتر وکیل در قلهک کجاست؟

دادسرای قلهک در کجا قرار دارد؟

منطقه قلهک تهران، به صورت کامل در منطقه 3 قرار گرفته است و به جرات می توان اذعان داشت که مهم ترین خیابان محدوده قلهک خیابان دولت یا شهید کلاهدوز فعلی است. این خیابان از شرق به خیابان پاسداران و همچنین از غرب به خیابان شریعتی وصل می ‌شود.

به گفته وکیل در قلهک دادسرای ناحیه 3 واقع در میدان ونک یعنی خیابان ملاصدرا صلاحیت قانونی برای طرح شکایت کیفری و تعقیب جزایی در محدوده قلهک را دارد.

چنانچه جرمی در محدوده قلهک رخ دهد شما می توانید در مواردی با مراجعه به کلانتری و در مواردی با مراجعه به دفتر خدمات قضایی در قلهک و یا دفتر خدمات قضایی در کل تهران اقدام به ثبت شکایت خود نمایید.

دادگاه کیفری محدوده قلهک کجاست؟

پس از آنکه پرونده در دادسرای ناحیه  3 که مربوط به قلهک می باشد تعیین تکلیف شد به مجتمع قضایی شهید قدوسی تهران واقع در روبروی ورزشگاه شهید شیرودی، ارجاع می گردد.

مجتمع شهید قدوسی با داشتن دادگاه های کیفری 2 مرجع صالح به رسیدگی نسبت به پرونده های کیفری در محدوده قلهک است و به پرونده های مرتبط با این منطقه رسیدگی می کند.

البته صرف ساکن بودن در قلهک دلیل رسیدگی در این مجتمع نمی باشد و باید جرم در منطقه 3 واقع شده باشد.

مراجع انتظامی قلهک در کجا قرار دارد؟

بنا بر اظهارات وکیل در قلهک تنها کلانتری شماره  124 قلهک به عنوان مرجع انتظامی در محدوده قلهک، اقدام به انجام و اجرای کلیه دستورات درخواستی از سوی مقام قضایی می نماید.

پرونده های متشکله برای پلیس آگاهی و پلیس امنیت به پایگاه 3 پلیس آگاهی و همچنین پایگاه 3 پلیس امنیت که در میدان نیلوفر عباس آباد واقع شده است ارسال و ارجاع برای انجام دستورات قضایی می‌ گردد.

بهترین وکیل در قلهک کیست؟

با بروز مشکل حقوقی تنها اقدامی که انجام می دهید جستجو بهترین وکیل در قلهک است. صرف نظر از اینکه وکلای زیادی دارای تخصص در محدوده قلهک می باشند موسسه حقوقی دادآوران نستوه که یکی از موسسات حقوقی معتبر در شهر تهران می باشد اقدام به معرفی وکیل متخصص در حیطه کار شما از دپارتمان های تخصصی این موسسه که همگی وکیل پایه یک دادگستری می باشند می نماید. برای به همراه داشتن بهترین وکیل کیفری در قلک و بهترین وکیل حقوقی در قلهک کافی است با ما در ارتباط باشید.

موسسه حقوقی معتبر در قلهک کجاست؟

موسسه حقوقی دادآوران نستوه که توسط دکترسیدعلی میررجبی وکیل پایه یک دادگستری تاسیس شده است دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت است و همچنین دارای نماد ثبت ملی از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی بوده و دارای شماره ثبت معتبر از اداره ثبت شرکت ها می باشد، نکته حائز اهمیت این موسسه حضور وکلای پایه یک عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد.

مهمترین موضوع در موسسه حقوقی دادآوران نستوه حضور مدیر موسسه به عنوان وکیل دادگستری دارای پروانه وکالت معتبر از کانون وکلای دادگستری مرکز است.

برای ارتباط با وکیل در قلهک می توانید از طریق شماره های  021 – 22881951 – 22813972 با ما در ارتباط باشید.

logo-samandehi