موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۸۶۰۷۱۲۴۱
مشاوره حقوقی رایگان

سوال خود را بپرسید

وکیل در لواسان

 شاید شما نیز از کسانی باشید که با مشکلات حقوقی روبرو شده و نیازمند وکیل در لواسان برای دفاع و پیگیری دعاوی خویش داشته باشید از این رو اقدام به جستجو بهترین وکیل در لواسان می نمایید. حال چگونه می توان بهترین وکیل لواسان را انتخاب نمود به نحوی که مانع از تضییع حقوق قانونی شما شود، پاسخ به این سوال را می توانید از وکلای متخصص در موسسه حقوقی دادآوران نستوه که دارای اعتبار بوده و به عنوان یکی از موسسات حقوقی معتبر تهران می باشد جستجو نمایید.

مواردی که در خصوص وکیل در لواسان می بایست مد نظر قرار دهید عبارت است از

  • بهترین وکیل در لواسان چه کسی است؟
  • بهترین وکیل کمیسیون ماده 100 لواسان چه کسی است؟
  • بهترین وکیل خانواده در لواسان کیست؟
  • بهترین وکیل تغییر کاربری زمین در لواسان کیست؟

بهتر است بدانید وکیل شخصی است که ضمن داشتن اطلاعات حقوقی دارای تخصص و تبحر در موضوع شما نیز می تواند باشد، به موجب قانون شما حق دارید در پرونده های خود وکیل به همراه داشته باشید که البته این وکیل بایستی دارای پروانه وکالت معتبر باشد.

بهترین وکیل در لواسان  می تواند بهترین وکیل کمیسیون ماده 100 لواسان و یا بهترین وکیل خانواده لواسان و همچنین بهترین وکیل تغییر کاربری در لواسان باشد.

همانگونه که پیشتر اشاره گردید وکیل کسی است که ضمن داشتن پروانه معتبر از کانون وکلای دادگستری  در موضوع شما دارای تخصص کافی باشد و همچنین در دادگاه های لواسان حضور داشته باشد تا به خوبی بتواند نسبت به امور شما اقدام نماید.

موسسه حقوقی دادآوران نستوه به عنوان یکی از معتبرترین موسسات حقوقی در تهران و مخصوصاً شمال تهران با داشتن دپارتمان های تخصصی کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی و... مفتخر است با همکاری وکلای متخصص در حوزه دعاوی مختلف دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در خدمت هم وطنان بویژه ساکنین شهر زیبای لواسان باشد.

چه دعاوی در صلاحیت شورای حل اختلاف لواسان است؟

به گفته وکیل در لواسان به موجب قانون شورای حل اختلاف فقط دعاوی با موضوع مالی تا 20 میلیون تومان در صلاحیت شورای حل اختلاف می باشد.

دعاوی ملکی از جمله دعوی خلع ید، کمیسیون ماده 100، ممانعت و مزاحمت از حق، مطالبه اجرت المثل مال غیرمنقول واقع در لواسان در صلاحیت شورای حل اختلاف نمی باشد و در دادگاه رسیدگی می شود.

مرجع اعتراض به رای کمیسیون ماده 100 شهرداری لواسان کجاست؟

بر اساس تبصره 10 ماده 100 مرجع تجدیدنظر از رای کمیسیون ماده 100 کمیسیون تجدیدنظر ماده 100 خواهد بود و مرجع اعتراض به رای قطعی کمیسیون ماده 100 نیز دیوان عدالت اداری است که آرای شعب بدوی دیوان عدالت اداری نیز قابل تجدید در شعب تجدیدنظر دیوان است.

مرجع  تشخیص موارد ضرروی تغییرکاربری در  لواسان کجاست؟

بر اساس قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها  مرجع تشخیص موارد ضرروری تغییر کاربری کمیسیونی مرکب از رئیس سازمان جهاد کشاورزی، ‌مدیر امور اراضی، رئیس سازمان مسکن و شهرسازی، مدیرکل حفاظت محیط زیست آن استان و یک نفر نماینده استاندار است.

در خصوص دعاوی تغییر کاربری در لواسان می توانید با وکیل تغییر کاربری لواسان در دپارتمان گروه وکلای نستوه در ارتباط باشید.

مرجع صالح برای رسیدگی تغییرکاربری در  لواسان کجاست؟

مرجع صالح به جرم تغییر کاربری دادگاه عمومی بخش لواسان است که توسط قاضی کیفری در دادگاه رسیدگی می شود.

بهتر است در اینگونه موارد با وکیل تغییر کاربری لواسان مشاوره اخذ نمایید و قبل از هر اقدام در خصوص موضوع اطلاعات کافی داشته باشید.

مجازات جرم تغییر غیر مجاز کاربری چیست؟

به نقل از وکیل تغییر کاربری در لواسان بر اساس قانون حفظ کاربری اراضی زارعی و باغ ها مرتکب جرم تغییر غیرمجاز کاربری علاوه بر قلع و قمع بنا، به پرداخت جزای نقدی از یک تا سه برابر بهای اراضی زراعی و باغها به قیمت روز زمین با کاربری جدید که مورد نظر مجرم و در صورت تکرار جرم به حداکثر جزای نقدی و حبس از یک ماه تا شش‌ماه محکوم خواهندشد.

پیشنهاد می گردد با توجه به تخصصی بودن  دعاوی حقوقی و کیفری از وکیل متخصص برای دفاع  از جمله وکیل تغییر کاربری اراضی لواسان و وکیل کمیسیون ماده 100 در لواسان بهره ببرد.

چرا که با توجه به تخصصی بودن موضوعات بدون دفاع موثر وکیل تغییر کاربری و وکیل کمیسیون ماده 100 امکان موفقیت در دعاوی به سختی امکان پذیر است این در حالی است که با روش های تخصصی که توسط وکیل تغییرکاربری لواسان و وکیل کمیسیون ماده 100 لواسان به شما ارایه می شود به خوبی در دعاوی به نتیجه مطلوب نایل می تواند شود.

موسسه حقوقی دادآوران نستوه با همکاری گروه وکلای نستوه در شمال تهران مفتخر به معرفی بهترین وکیل در لواسان و بهترین وکیل تغییر کاربری لواسان و بهترین وکیل کمیسیون ماده 100 به شما عزیزان می باشد.

logo-samandehi