موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۸۶۰۷۱۲۴۱
مشاوره حقوقی رایگان

سوال خود را بپرسید

وکیل در میرداماد

جالب است بدانید که بلوار میرداماد، به دلیل حضور در خیابان های ولیعصر در غرب و شریعتی در شرق، به جرات می توان گفت که به یکی از محله های مهم تهران شده است.

وجود ساختمان های مهمی همچون ساختمان مرکزی بانک مرکزی، ساختمان مجمع تشخیص مصلحت نظام، وجود شرکت های مهمی همچون شرکت های نفتی، بانک و بیمه در بلوار میرداماد و البته وجود بافت مسکونی در دو طرف بلوار میرداماد از دیگر دلائل اهمیت میرداماد در پایتخت می باشد.

وجود ایستگاه میردادماد در خط یک مترو، دسترسی به منطقه میرداماد را به برای  کله مبادلات تجاری و اداری برای علاقه مندان راحت تر نموده است.

گروه وکلای نستوه که تحت عنوان موسسه حقوقی دادآوران نستوه و به عنوان یکی از موسسات حقوقی معتبر در محدوده میرداماد و منطقه 3 تهران فعالیت دارد آماده ارائه خدمات حقوقی به شما همشهریان عزیز توسط زبده ترین وکلای پایه یک دادگستری می باشد.

مواردی که در خصوص وکیل در میرداماد باید مد نظر قرار دهید عبارت است از

  • بهترین وکیل میرداماد چه کسی است؟
  • دفتر وکالت در محدوده میرداماد کجاست؟
  • آدرس وکیل طلاق در میرداماد کجاست؟
  • موسسه حقوقی معتبر در محدوده میرداماد کجاست؟

دادسرای بلوار میرداماد کجا قرار دارد؟

دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 3 تهران در خیابان ملاصدرا واقع شده است و صلاحیت رسیدگی به شکایت های کیفری و همچنین جرایم عمومی در محدوده بلوار میرداماد را دارد.

جرایم مواد مخدر میرداماد در کجا رسیدگی می شود؟

علیرغم آنکه دادسرای ناحیه 3 به جرایم محدوده میرداماد رسیدگی می نماید ولی جرایم مواد مخدر و مرتبط با آن که در محدوده میرداماد اتفاق افتاده باشد، همانند تمام مناطق تهران به دادسرای انقلاب واقع در خیابان معلم برای رسیدگی ارسال و ارجاع می شود.

مراجع انتظامی میرداماد در کجا واقع شده است؟

لازم به ذکر است به گفته وکیل در میرداماد پایگاه سوم آگاهی تهران در میدان نیلوفر عباس آباد، یکی از مراجع انتظامی میرداماد می باشد.  همچنین کلانتری 103 گاندی واقع در ونک نیز به عنوان مرجع انتظامی محدوده میرداماد است. پایگاه 3 پلیس امنیت نیز در راستای نظارت بر اماکن عمومی میرداماد به حساب می آید. و تمام آنها مکلف به تبعیت و انجام دستورات قضایی می باشند.

دادگاه خانواده میرداماد کجاست؟

با توجه به شرایط جغرافیایی میرداماد برای طرح و پیگیری پرونده خانواده مجتمع قضایی خانواده شماره 2 تهران در محدوده ولنجک، صلاحیت رسیدگی به طلاق در میردادماد- طلاق توافقی در میرداماد- حضانت فرزند در میرداماد و به طور کلی کلیه دعاوی خانواده در منطقه میرداماد را دارد.

البته به گفته وکیل در میرداماد جهت رسیدگی به درخواست صدور گواهی رشد،  و سایر امور مربوط به صغار و محجورین، مجتمع قضایی امور حسبی و همچنین دادسرای ناحیه 25 که در سئول واقع شده است، صلاحیت رسیدگی به این امور را دارند.

دادگاه حقوقی میرداماد کجاست؟

به گفته وکیل در میرداماد مجتمع قضایی شهید صدر که در خیابان شیخ بهایی و پایین تر از میدان پیروزان واقع شده است صلاحیت رسیدگی به کلیه دعاوی ملکی، از جمله دعوی الزام به تنظیم سند رسمی در محدوده میرداماد و...، دعاوی ناشی از اسناد تجاری  ازجمله دعوی مطالبه وجه چک در محدوده میرداماد و همچنین صلاحیت رسیدگی به سایر دعاوی حقوقی در محدوده میرداماد و البته منطقه 3 تهران را دارد. برای طرح دعوی حقوقی و کیفری خود در محدوده میرداماد می توانید به یکی از دفاتر خدمات قضایی تهران و یا دفاتر خدمات قضایی میرداماد مراجعه نمایید.

بهترین وکیل میرداماد چه کسی است؟

با توجه به گستردگی شهر تهران به واقع نمی توان یک نفر را به عنوان بهترین وکیل میرداماد معرفی نمود لیکن وجود دارند بسیاری از وکلا که در حیطه کار خود دارای تخصص می باشند و بهترین وکیل میرداماد به حساب می آیند، موسسه حقوقی دادآوران نستوه با وجود دپارتمان تخصصی گروه وکلای نستوه می تواند بهترین وکیل محدوده میرداماد را در خصوص حیطه فعالیت مورد تقاضا به شما معرفی نماید.

آدرس وکیل در محدوده میرداماد کجاست؟

شما عزیزان می توانید با شماره تلفن های ۰۲۱۲۲۸۸۱۹۵۱ - ۰۲۱۲۲۸۷۳۹۷۲ با تعیین وقت قبلی به نشانی تهران- پاسدارن- بوستان دوم- ابتدای گیلان غربی- پلاک 46- طبقه سوم جنوبی مراجعه نمایید.

logo-samandehi