موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۸۶۰۷۱۲۴۱
مشاوره حقوقی رایگان

سوال خود را بپرسید

وکیل در نیاوران

موسسه حقوقی معتبر در نیاوران را برای آنکه بهتر بشناسید همراه ما باشید.

با بروز مشکل حقوقی در محدوده نیاروان این احتمال وجود دارد که در صفحات وب به دنبال وکیل در نیاوران بگردید و یا اینکه در جستجو بهترین وکیل نیاروان باشید.

موسسه حقوقی دادآوران نستوه با تشکیل گروه وکلای نستوه از میان وکلای پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و دارای پروانه وکالت معتبر آماده ارائه خدمات حقوقی در محدوده نیاوران و معرفی وکیل نیاوران جهت طرح و پیگیری دعاوی شما می باشد.

برای این منظور می توانید به پاسدران- خیابان بوستان دوم- ابتدای گیلان غربی- پلاک 46- طبقه سوم جنوبی مراجعه و جهت رزرو وقت ضمن مراجعه به سایت و رزو آنلاین می توانید از طریق شماره تماس 22881951 – 22873972 – 021 اقدام نمایید.

مواردی که باید در خصوص وکیل در نیاروان مد نظر قرار دهید عبارت است از

  • بهترین وکیل نیاوران کیست؟
  • موسسه حقوقی معتبر در نیاوران کجاست؟
  • وکیل طلاق در نیاوران کیست؟
  • وکیل ملک در نیاوران کیست؟
  • دفتر وکالت در نیاوران کجاست؟

هر پرونده دارای ریزه کاری های خاص و منحصر به فردی است که نیازمند حضور افراد متخصص و متبحر در آن می باشد و این موضوع با تخصصی شدن امور در جامعه گره خورده است کار وکیل و امور حقوقی نیز از این قاعده مستثنا نمی باشند.

اولین موضوعی که برای مراجعه به وکیل در نیاروان بایستی بدان توجه داشته باشید اقدام به ارائه کلیه اطلاعات مرتبط با موضوع می باشد از این رو صداقت و راستگویی بهترین راه حل جهت مشاوره صحیح به شما می باشد.

چنانچه با وکیل صداقت نداشته باشید قطع به یقین در صورت دریافت مشاوره این مشاوره صحیح نخواهد بود و در صورت اینکه وکیل پرونده شما را قبول نماید مسلماً از شرایط دفاع و تعقیب به درستی نمی تواند بهره مند گردد.

نحوه طلاق توافقی در نیاوران چگونه است؟

دادگاه خانواده محدوده نیاوران دادگاه خانواده شماره 2 می باشد که در ولنجک واقع شده است.

برای طرح دعوی طلاق توافقی متقاضیان می بایست به سازمان بهزیستی مراجعه و از مشاوره های آن بهره مند گردند و در صورت اصرار بر وجود طلاق توافقی با گواهی عدم انصراف از طلاق به دفتر خدمات قضایی مراجعه نمایند البته این امکان وجود دارد که مستقیماً به دفتر خدمات قضایی نیاوران و یا هر یک از مناطق تهران مراجعه نمایید لیکن بدون وجود گواهی مورد اشاره دادخواست طلاق توافقی ثبت نمی شود و از طریق دفتر خدمات قضایی به مراکز مشاوره امور خانواده جهت دریافت گواهی عدم انصراف از طلاق معرفی می شوید.

پس از دریافت گواهی ذکر شده می توانید اقدام به ثبت طلاق توافقی نمایید و خود و یا وکیل طلاق توافقی نیاوران پیگیر کارهای شما باشد.

بهترین وکیل نیاوران کیست؟

همانگونه که پیشتر نیز اعلام گردید بهترین وکیل نیاوران می بایست وکیل متخصص در امری باشد که شما در خصوص آن با مشکل حقوقی مواجه شده اید به طور مثال چنانچه دعوی الزام به تنظیم سند رسمی در نیاروان داشته باشید وکیل حقوقی نیاروان می تواند در خصوص موضوع شما را همراهی نماید و همچنین زمانی که قصد طلاق توافقی و یا طلاق در محدوده نیاوران را دارید قطع به یقیین وکیل خانواده در نیاروان می تواند شما را همراهی نماید از همین رو مشخص می گردد در پرونده کلاهبرداری در نیاروان وکیل کیفری نیاوران می تواند شما را همراهی نماید.

هرچند تخصص در حقوق ایران برای وکیل تعیین نشده است و هر وکیل می تواند در کلیه پرونده های حقوقی، کیفری و خانواده و... ورود نماید لیکن بهتر است وکیل شما شخصی باشد که در موضوع پیش آمده برای شما دارای تخصص کافی باشد.

صلاحیت شورای حل اختلاف نیاوران به چه میزان است؟

شورای حل اختلاف به موجب قانون ایجاد شده است و قانوناً به دعاوی می تواند رسیدگی نماید که در صلاحیت این مرجع قرار گرفته است به طور مثال دعاوی تا 20 میلیون تومان در صلاحیت شورای حل اختلاف نیاوران است.

مطالبه اجرت المثل به طور کلی نمی تواند در صلاحیت شورای حل اختلاف باشد و می بایست در دادگاه طرح شود.

از جمله دعاوی مهم ملکی می توان به دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی، دعوی خلع ید، دعوی مزاحمت و ممانعت از حق و... اشاره نمود که در صلاحیت شورای حل اختلاف نیاوران نمی باشد و می بایست در دادگاه نسبت به آن طرح دعوی گردد.

آدرس وکیل در نیاروان کجاست؟

برای دریافت مشاوره در امور تخصصی خود در محدوده نیاروان می توانید به موسسه حقوقی دادآوران نستوه یکی از موسسات حقوقی معتبر در تهران مراجعه نمایید.

با ما در ارتباط باشید.

logo-samandehi