موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۸۶۰۷۱۲۴۱
مشاوره حقوقی رایگان

سوال خود را بپرسید

وکیل زن در خیابان پاسداران

با سلام و درود بر شما دوستان و همراهان گرامی

در این مطلب که توسط تیم تحریریه گروه وکلای نستوه تنظیم و ارائه گردیده است، به شرح و بیان یکی از موضوعات حقوقی تحت عنوان وکیل زن در خیابان پاسداران خواهیم پرداخت.

امروزه نقش مثبت و تاثیرگذار بانوان به عنوان بازیگران نقش های مهم جوامع بشری بر کسی پوشیده نیست. بانوان در همه عرصه های جامعه پا به پای مردان کار و فعالیت می کنند و چه بسا در بسیاری از امور از مردان آن جامعه نیز گوی سبقت را ربوده اند. در تاریخ معاصر کم نیستند، بانوانی که به بالاترین مقام رسمی در کشور خود دست یافتند، و برای چندین سال یک کشور و جامعه را مدیریت نمودند.

تیم تحریریه گروه وکلای نستوه در این مطلب به نوعی به بررسی نقش تاثیرگذار بانوان وکیل می پردازد. بانوانی که دوش به دوش مردان از حقوق مردم و شهروندان ایرانی در راستای قانون در محاکم دفاع کرده و می کنند. در صورتی که تا پایان این مطلب همراه ما باشید، به پاسخ پرسش های متعدد ذهنی دست خواهید یافت و از کسب اطلاعات سومدمندی بهره مند می گردید.

مواردی که در خصوص وکیل زن در تهران می بایست مد نظر قرار دهید عبارت است از

  • هزینه وکالت وکیل زن در تهران چقدر است؟
  • آیا بین وکیل زن و مرد تفاوتی وجود دارد؟
  • بهترین وکیل زن در تهران کیست؟
  • دفتر وکالت وکیل خانم در خیابان پاسداران کجاست؟
  • شماره وکیل زن در پرونده های خانواده چند است؟

در بدو امر و قبل از ورود در ماهیت موضوع توصیه می نماییم جهت آرامش خود از خدمات حرفه ای وکلای دادگستری بهره مند گردید در این راستا موسسه حقوقی دادآوران نستوه با سال ها تجربه آماده ارائه خدمات حقوقی به شما عزیزان می باشد.

بیشتر بدانید: وکیل حقوقی پاسداران

وکیل رسمی دادگستری چه کسی است؟

وکیل رسمی رسمی دادگستری به کسی می گویند، که از سوی کانون وکلای دادگستری مرکز یا مرکز مشاوران قوه قضاییه دارای پروانه و مجوز به منظور انجام وکالت در محااکم دادگستری ایران است. کانون وکلای دادگستری قدیمی ترین و معتبرترین نهاد به منظور صدور مجوز و پروانه وکالت در دادگستری به حساب می آید.

کانون وکلای دادگستری از سال ها پیش از انقلاب اسلامی تاکنون با جذب کارآموز، تربیت وکلای پایه یک دادگستری و ارائه خدمات وکالتی معاضدتی و تسخیری به شهروندان ایران مشغول به فعالیت است. در سال های اخیر به موجب برخی از قوانین خاص نهادی زیر نظر قوه قضاییه تحت عنوان مرکز امور مشاوران قوه قضاییه می تواند، با جذب کارآموز اقدام به صدور پروانه وکالت پایه یک به منظور وکالت در محاکم ایران نماید. البته همانند سابق کانون وکلای دادگستری معتبرترین نهاد به منظور صدور مجوز وکالت در ایران محسوب می‌شود.

به غیر از کانون وکلای دادگستری و مرکز امور مشاوران قوه قضاییه نهاد دیگری نمی تواند اقدام به صدور مجوز وکالت در محاکم ایران نماید. افراد فاقد مجوز از سوی کانون وکلای دادگستری یا مرکز امور مشاوران قوه قضاییه نمی توانند در امور وکالتی مداخله نمایند. در صورت مداخله این افراد مجازات های کیفری در انتظارشان خواهد بود. خوب است بدانید؛ نشانی، مشخصات و شماره تماس کلیه وکلای رسمی دادگستری  ایران در سایت کانون های وکلای دادگستری و سایت مرکز امور مشاوران قوه قضاییه موجود است و شما می توانید به منظور اطمینان از وکیل بودن طرف مقابل خود به سایت های مربوطه مراجعه کنید.

بیشتر بدانید: وکیل خیابان پاسداران

آیا بین وکلای مرد و زن تفاوتی وجود دارد؟

هر فرد واجد صلاحیت اعم از زن و مرد که دارای پروانه وکالت معتبر از کانون وکلای دادگستری یا مرکز امور مشاوران قوه قضاییه است، می تواند، بدون محدودیت در کلیه محاکم ایران به امور وکالتی و دفاع از حقوق شهروندان بپردازد. در این مورد هیچ تفاوتی بین وکلای زن و مرد وجود ندارد. پس شما می توانید، با اطمینان و خیالی آسوده امور حقوقی و وکالتی خود را به وکلای رسمی دادگستری اعم از زن و مرد بسپارید. خوب است بدانید، صرف زن یا مرد بودن نمی‌تواند تاثیری در میزان توانایی های وکالتی وکیل دادگستری داشته باشد. چه بسا برخی از وکلای زن دارای مهارت وکالتی بیشتری در مقایسه با وکلای مرد باشند.

بیشتر بدانید: مشاوره حقوقی خیابان پاسداران

آیا موکلین خانم با وکلای زن راحت ترند خواهند بود؟

هر فردی که دارای پروانه معتبر از کانون های وکلای دادگستری و مرکز امور مشاوران قوه قضاییه است می‌تواند در محاکم ایران وکالت نماید، زن یا مرد بودن در این خصوص هیچ گونه محدودیتی ایجاد نمی نماید. هم چنین توانایی های وکالتی به جنسیت یک وکیل ارتباط ندارد برخی از وکلای زن در مقایسه با وکلای مرد از اطلاعات و توانایی های حقوقی و وکالت بیشتری برخوردار می باشند. و از طرف دیگر این امکان وجود دارد، برخی از وکلای مرد نیز از وکلای خانم توانمندتر باشند.

 برخی از موکلین خانم در برخی از موضوعات حقوق خانواده و حقوق کیفری با وکیل خانم راحت تر بوده و بهتر ارتباط برقرار می نمایند. این موضوعی است که بسیار مرسوم و رایج است. خصوصیات برخی از موضوعات حقوقی به گونه ای است، که موکل خانم راحت تر می تواند موضوع را برای وکیل خانم بازگو و تشریح نماید. به این جهت برخی خانم ها ترجیح می دهند در امور حقوقی خود به وکیل خانم مراجعه نمایند. البته این موضوع صرفا مختص به جامعه ایرانی نبوده و در بسیاری از کشورهای دیگر جهان نیز مرسوم است. 

این موضوع در سایر رشته های تخصصی نظیر پزشکی نیز رایج بوده به نحوی که بسیاری از بانوان بیمار ترجیح می دهند، از سوی پزشک زن مورد معاینه و معالجه قرار گیرند.

بیشتر بدانید: وکیل پایه یک خیابان پاسداران

وکیل خانم خود را در خیابان پاسداران چگونه انتخاب کنیم؟

گروه وکلای نستوه متشکل از وکلای مجرب و متخصص خانم و آقا عضو کانون وکلای دادگستری مرکز همواره آماده و مشتاق است به عنوان وکیل یا مشاور در کنار شما شهروندان محترم باشد. در صورتی که به وکیل مجرب و متخصص خانم نیاز داشته باشید، می توانید، با گروه وکلای نستوه تماس بگیرید. وکلای خانم عضو گروه وکلای نستوه در راستای قانون و مقررات تمامی کوشش و تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا حقوق قانونی شما تضییع نشود.

برخی از خدمات حقوقی توسط بانوان وکیل گروه وکلای نستوه به شرح ذیل خواهد بود:

بررسی دقیق اسناد و مدارک شما و ارائه مشاوره تخصصی توسط وکیل متخصص زن، تنظیم دادخواست در کلیه امور حقوقی و خانواده توسط وکیل متخصص زن، تنظیم کلیه شکایات کیفری توسط وکیل متخصص زن، تنظیم کلیه لوایح حقوقی و کیفری توسط وکیل متخصص زن، قبول وکالت از سوی وکیل متخصص زن به منظور دفاع از حقوق قانونی شما در کلیه مراجع قضایی و سایر مراجع قانونی

بیشتر بدانید: وکیل ملک در خیابان پاسداران

امیدواریم، مطلب فوق که توسط تیم تحریریه گروه وکلای نستوه تنظیم و ارائه گردیده است، مورد مطالعه و استفاده شما قرار گرفته باشد. شما می توانید از طریق راه های ارتباطی معرفی شده در این صفحه با گروه وکلای نستوه تماس بگیرید.

logo-samandehi