موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۸۶۰۷۱۲۴۱
مشاوره حقوقی رایگان

سوال خود را بپرسید

وکیل محدوده پاسداران

ا توجه به وجود تخصصی شدن مشاغل مسلماً وجود افراد متخصص در هر حرفه دارای اهمیت است.

افراد ماهر در هر حرفه می توانند با کمترین هزینه بهترین نتیجه را برای متقاضی به ارمغان بیاورند.

وکالت در دادگستری نیز یکی از حرفه هایی است که به صورت تخصصی در چند سال اخیر مورد توجه قرار گرفته است.

وجود دادسراها و دادگاه های تخصصی و وجود پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور و... همگی نیازمند تبحر و تخصص می باشد.

وکیل دادگستری شخصی است که ضمن دارا بودن اطلاعات حقوقی دارای دانشنامه حقوق بوده و از کانون وکلای دادگستری پروانه وکالت اخذ نموده است.

وکیل مدنی هر شخصی که شما اراده نمایید می تواند باشد.

طبق قانون وکیل شخصی است که به نیابت از دیگری امور قانونی او را به موجب عقد وکالت انجام می دهد.

وکالت ممکن است به موجب سند رسمی و یا سند عادی اعطا گردد که هر کدام دارای آثار قانونی خود می باشد.

مواردی که در خصوص وکیل در محدوده پاسداران می بایست مد نظر قرار دهید عبارت است از

  • دفتر وکالت در محدوده پاسداران کجاست؟
  • بهترین وکیل محدوده پاسداران کیست؟
  • موسسه حقوقی معتبر در پاسداران کجاست؟
  • وکیل مالیاتی در پاسداران کیست؟

وکالت عقدی است که طرفین نسبت به ایجاد آن توافق می نمایند ولی هرکدام می تواند بدون توافق دیگری آن را فسخ نماید.

در عقد وکالت شخص نیابت دهنده را موکل و شخصی که مجری نیابت است وکیل خوانده می شود.

در وکالت می بایست حدود اختیارات وکیل مشخص شود.

حدود اختیارات وکیل با توجه به شرایط وکالت مشخص می شود یعنی اگر وکیل مدنی باشد حدود اختیارات متفاوتی با وکیل دادگستری دارد.

حدود و اختیارات وکیل دادگستری چیست؟

وکالت در دادگستری شامل تمام اختیارات مربوط به دادرسی می شود مگر مواردی را که قانون نیاز به تصریح بداند و یا موکل اختیار آن را از وکیل سلب نماید.

فلذا وکیل با وکالت دادگستری نمی تواند حساب بانکی برای موکل افتتاح یا برداشت نماید همچنین ملک او را بفروشد ویا مواردی از این قبیل، حدود اختیارات قانونی که در وکالتنامه قید می شود عبارت است از:

وکالت در مرحله بدوی، اعتراض به رای، تجدید نظر خواهی، فرجام خواهی، اعاده دادرسی، اعمال ماده 477- وکالت در مصالحه و سازش - وکالت در ادعای جعل یا انکار و تردید نسبت به سند طرف واسترداد سند - وکالت در تعیین جاعل - وکالت در ارجاع دعوی به داوری و تعیین داور - وکالت در توکیل - وکالت در تعیین مصدق و کارشناس - وکالت در دعوای خسارت - وکالت در استرداد دادخواست و یا دعوی - وکالت در جلب شخص ثالث و دفاع از دعوای ثالث - وکالت در ورود شخص ثالث و دفاع از دعوی ورود ثالث - وکالت دردعوی متقابل و دفاع در قبال آن - وکالت در ادعای اعسار - وکالت در قبول یا رد سوگند - درخواست صدور برگ اجراییه و تعقیب عملیات اجرایی، اخذ محکوم به و اسناد و اموال و وجوه ایداعی به نام موکل در صندوق ثبت یا دادگستری و یا در ید اشخاص ثالث – وکالت در شکایت انتظامی در دادسرای انتظامی قضات

حدود و اختیارات وکیل مدنی چیست؟

حدود و اختیارات وکیل مدنی با توجه به شرایط وکالتنامه و نوع آن مشخص می شود یعنی در وکالت انتقال سند خودرو حدود اختیارات می بایست مربوط به خودرو با مشخصات مشخص شده باشد و همچنین دیگر موارد بر همین منوال است.

لیکن موکل می تواند هر حقی را که صلاح میداند به وکیل اعطا نماید و یا از وی سلب نماید به طور مثال وکیل مدنی در صورت وجود اختیار می تواند اموال موکل را بفروشد، در رهن گذارد، اجاره دهد، هبه و یا صلح کند، به هر شخصی انتقال دهد و در صورت عدم وجود چنین اختیاری در وکالتنامه حق انجام امور فوق را نخواهد داشت.

توصیه می گردد برای اعطای وکالت مدنی حتماً با وکیل دادگستری مشاوره اخذ نمایید.

بهترین وکیل محدوده پاسداران کیست؟

اگر در محدوده پاسداران ساکن می باشید و یا مشکل حقوقی در این محدوده دارید یکی از موضوعات مهم دسترسی آسان به وکیل دادگستری است.

بهتر است وکیل شما ضمن دارا بودن اطلاعات و دانش تخصصی در دسترس نیز باشد از این رو ما گروه وکلای نستوه را به شما در محدوده پاسداران معرفی می نماییم.

موسسه حقوقی معتبر در محدوده پاسداران کجاست؟

با توجه به افزایش چشمگیر موسسات حقوقی اولین موضوع دارای اهمیت اعتماد به موسسه می باشد. برای کسب اعتماد می بایست توجه نمایید که آیا تاسیس کنندگان موسسه و مدیران آن وکیل دادگستری می باشند و یا خیر؟ موسسه دادآوران نستوه که توسط دکتر سیدعلی میررجبی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری مرکز شهر تهران تاسیس یافته و تحت نظر ایشان توسط جمعی از وکلای پایه یک دادگستری فعالیت می نماید.

logo-samandehi