موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۸۶۰۷۱۲۴۱
مشاوره حقوقی رایگان

سوال خود را بپرسید

وکیل ملکی در خیابان پاسداران

دعاوی ملکی عبارتند از دعاوی که مربوط به حقوق، قراردادها، عین یا هر مساله ای حقوقی مورد مناقشه راجع به املاک باشد.

در عرف، به اموال غیر منقول مانند باغ، خانه، آپارتمان، زمین ((املاک)) گفته می شود.

مواردی که در خصوص وکیل ملک در خیابان پاسداران می بایست مد نظر قرار دهید عبارت است از

  • بهترین وکل ملک در خیابان پاسداران کیست؟
  • دعوی خلع ید چگونه است؟
  • دعوی تخلیه چگونه است؟
  • دادگاه دعاوی ملکی خیابان پاسداران کجاست؟
  • الزام به تنظیم سند رسمی در خیابان پاسداران چگونه است؟

دعاوی مربوط به املاک بسیار زیاد و گستره اند. از اختلاف  بر سر قراردادها و اجاره نامه ها، تا الزام به تنظیم سند رسمی، اخذ پایان کار، خلع ید، تخلیه ید، تصرف عدوانی، افراز، دستور فروش مال مشاع، تقسیم، تایید بیع اموال غیر منقول، اثبات مالکیت، الزام به فک رهن، الزام به اخذ صورتمجلس تفکیکی، الزام به اخذ پایان کار، مطالبه وجه التزام قراردادی و غیره از امثال دعاوی مربوط به املاک یا دعاوی ملکی هستند.

دعاوی املاک در دادگاه محل وقوع ملک طرح می شود به طور مثال چنانچه دعوی شما مرتبط با مال غیر منقول واقع در پاسداران باشد بایستی توجه داشته باشید که دادگاه صالح به دعوی شما دادگاه شهید صدر می باشد.

طرح دعوی الزام به تنظیم سند رسمی چگونه است؟

یکی از موارد شایع در دادگاه موضوع الزام به تنظیم سند رسمی است که دارای آثار و شرایط منحصر به فردی است و اگر این دعوی به درستی طرح نگردد موجب رد دعوی می گردد به طور مثال در صورتی که ملک در رهن بانک می باشد می بایستی طرح دعوی فک رهن نیز با دعوی اصلی اقامه شود یا اگر ملک موضوع دعوی فاقد پایان کار باشد می بایست خوانده را الزام به اخذ پایان کار نیز نمود.

باید بدانیم که در دعاوی ملکی ممکن است چند راه برای طرح دعوی وجود داشته باشد.

بهترین وکیل ملکی چه کسی است؟

بهترین وکیل ملکی وکیلی است که دارای سابقه فعالیت در دعاوی ملکی بوده باشد و در این حیطه تخصص داشته باشد و تفاوت و آثار بین دعاوی ملکی را بداند و به صلاح موکل، کوتاه ترین، مقرون به صرفه ترین و مطمئن ترین راه را برای او انتخاب کند.

دعاوی ملکی ، دعاوی تخصصی هستند که برای طرح یا دفاع در قبال آنها بایستی از خدمات ((وکیل ملکی)) استفاده کنید.

 بهترین وکیل ملکی یا وکیل املاک وکیلی است که دارای سوابق متعدد و قابل قبول در دعاوی ملکی بوده و به قوانین مدنی، ثبتی، آیین نامه ها و قوانین خاص مرتبط با دعاوی ملکی احاطه و تسلط کافی داشته باشد.

بهترین وکیل ملکی، بایستی موقعیت شناس بوده و برای احقاق حق موکل دعوی یا دفاع مناسب را انجام داده و در صورت نیاز ارجاع امر به کارشناس را بخواهد و یا از شهادت شهود یا قراردادهای دیگر استفاده کند.

موسسه حقوقی دادنستوه، دارای بهترین وکلای ملکی در محدوده پاسداران بوده و دارای سابقه تخصصی در زمینه املاک مناطق 1 و 3 و و سایر نقاط تهران و لواسانات می باشد.

وکلای موسسه حقوقی دادآوران نستوه برای حفظ حقوق شما، بهترین راه را یافته و اجرا میکنند. 

گاهی برخی افراد ترجیح میدهند که دفتر وکیل به محل زندگی یا محل کار آنها نزدیک باشد. بنابراین اگر به دنبال موسسه حقوقی و دفتروکالت در محدوده پاسداران و در زمینه های مختلف می باشید، اگر به دنبال بهترین وکیل ملکی پاسداران هستید، می توانید با دپارتمان حقوق املاک گروه وکلای نستوه و یا سایر دپارتمانهای مورد نیاز در ارتباط باشید.

همچنین این موسسه مفتخر به انجام وکالت در زمینه تخصصی دعاوی ملکی و در تمام مناطقکشور عزیزمان ایران می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

logo-samandehi