موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۸۶۰۷۱۲۴۱
مشاوره حقوقی رایگان

سوال خود را بپرسید

وکیل پاسداران

عزیزان ساکن شمال تهران و محدوده پاسداران جهت اخذ مشاوره حقوقی، اعطای وکالت، تنظیم قرارداد و... می توانند به خیابان پاسداران- بوستان دوم- ابتدای گیلان غربی- پلاک 46- طبقه اول جنوبی مراجعه نمایند و یا با شماره تلفن های 021 – 22881951 – 22873972 با گروه وکلای نستوه در ارتباط باشند.

محدوده های قضایی پاسداران کجاست؟

پاسداران و یا خیابان سلطنت آباد قدیم که پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به این نام تغییر کرد گفتنی است از ضلع شمالی اتوبان همت و ابتدای سه راه ضرابخانه آغاز می شود و در میدان نیاوران خاتمه می یابد.

خیابان پاسداران با عبور از سه ‌راه اختياريه و همچنین چهارراه پاسداران یعنی تقاطع خيابان دولت و پاسداران شروع شده و با گذر از پل پاسداران و میدان نوبنیاد، به منطقه ۱ شهرداری تهران وارد می شود و سپس با عبور از سه راه اقدسیه، چهارراه فرمانيه، و پارک نياوران، در شمالی‌ ترین قسمت خود به میدان نیاوران یا شهید باهنر تهران خاتمه می یابد.

جالب است بدانید که مرز فی ما بین منطقه 3 و 4 شهرداری تهران، همین خیابان پاسداران است لیکن با عنایت بدین موضوع که قسمتی از خیابان پاسدارن در منطقه 3 و قسمت دیگر آن در منطقه 1 و 4 قرار گرفته است، دارای مراجع قضایی و انتظامی متفاوتی می باشد.

در این مطلب ضمن معرفی وکیل پاسداران، وکیل دعاوی خانواده در پاسداران مثل وکیل طلاق توافقی در پاسداران و...، وکیل دعاوی حقوقی در پاسدارن مثل وکیل ملکی در پاسداران و... و همچنین وکیل دعاوی کیفری در پاسداران مثل وکیل کلاهبرداری در پاسداران به بررسی مراجع قضایی و انتظامی خیابان پاسداران می پردازیم.

مواردی که در خصوص وکیل پاسداران می بایست مد نظر قرار دهید عبارت است از

  • وکیل کلاهبرداری در پاسداران کیست؟
  • وکیل جعل در پاسداران کیست؟
  • دادسرای پاسداران در کجا واقع شده است؟
  • بهترین وکیل پاسدارن کیست؟
  • برای شکایت از جرایم پزشکان در پاسداران به کدام دادسرا مراجعه کنیم؟

با عنایت بدین موضوع که دادسراهای تخصصی تهران از جمله دادسرای جرایم پزشکی به صورت متمرکز و یکپارچه تمام جرایم حوزه های قضایی تهران را پوشش می ‌دهد، دادسرای جرایم پزشکی تهران، در خیابان دبستان- خیابان آریا محمودی، واقع شده است و صلاحیت رسیدگی به کلیه جرایم و تخلفات پزشکان در شهر تهران را دارد. فلذا در صورت طرح شکایت از پزشک در محدوده خیابان پاسداران، پرونده به کمیسیون پزشکی مربوطه ارجاع می‌ شود البته توصیه می نماییم قبل از هر اقدام به پزشکی قانونی مراجعه نمایید و گواهی پزشکی قانونی را اخذ نمایید چرا که نظر پزشکی قانونی بسیار در اینگونه پرونده ها موثر می باشد.

دادسرای جرایم رایانه ای پاسداران در کجا واقع شده است؟

جالب است بدانید دادسرای جرایم رایانه ای پاسداران به هیچ عنوان در خیابان پاسداران نمی باشد. بلکه دادسرای جرایم رایانه ای در غرب تهران واقع شده است و پلیس فتا نیز در معیت این دادسرا انجام وظیفه می‌ کند، برای طرح شکایت می توانید به دفتر خدمات قضایی مراجعه نمایید لیکن الزامی به حضور در دفتر خدمات قضایی در محدوده پاسداران نمی باشد و می توانید برای شکایت از جرایم رایانه ای در محدوده پاسداران به هریک از دفاتر خدمات قضایی تهران مراجعه نمایید. البته با عنایت به این موضوع که رسیدگی به جرایم رایانه ای تخصصی می باشد، پلیس فتای تهران بزرگ به همه جرایم مرتبط با موضوع در سطح تهران رسیدگی خواهد کرد.

شورای حل اختلاف پاسداران کجاست؟

مجتمع شورای حل اختلاف محدوده پاسداران یعنی منطقه 3 تهران در میرداماد- میدان کتابی (میدان شهید احمدی روشن) واقع شده است و به کلیه دعاوی در صلاحیت شورای حل اختلاف پاسداران رسیدگی می نماید و البته این شورای حل اختلاف در تهران صلاحیت رسیدگی و صدور کروکی فرضی را نیز دارد. لازم به توضیح است که مجتمع شورای حل اختلاف منطقه 1 تهران نیز در خیابان دربند واقع شده است و به دعاوی که مطابق قانون در صلاحیت شورای حل اختلاف منطقه 1 می باشد رسیدگی می نماید و ضمن صدور رای مقتضی اجرای آن را نیز بر عهده دارد.

نشانی و شماره وکیل پاسداران را چگونه بیابیم؟

در ابتدای متن حاضر شماره تماس و همچنین آدرس وکیل پاسداران برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته شد، لازم به ذکر است وکیل پاسداران محدود به منطقه پاسداران و شمال تهران نمی باشد و می تواند در کلیه پرونده های شما در اقصی نقاط ایران حضور داشته و اعلام وکالت نماید از این رو شما می توانید با حضور در موسسه حقوقی دادآوران نستوه بهترین و زبده ترین وکلای دادگستری را از میان دپارتمان تخصصی گروه وکلای نستوه انتخاب نمایید.

logo-samandehi