موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۸۶۰۷۱۲۴۱
مشاوره حقوقی رایگان

سوال خود را بپرسید

وکیل طلاق توافقی پاسداران

به گفته وکیل طلاق توافقی پاسداران چندی است که پذیرش دادخواست طلاق توافقی با محدودیت هایی مواجه شده است البته این محدودیت ها منحصر به طلاق توافقی نمی باشد و حتی در طلاق یکطرفه نیز به وجود آمده است.

با توجه به محدودیت های پیش آمده امروز وکیل طلاق توافقی پاسداران به شرح موضوع طلاق توافقی و نحوه طلاق توافقی می پردازد.

مواردی که در خصوص وکیل طلاق توافقی پاسداران بایستی مد نظر قرار دهید عبارت است از

  • وکیل طلاق توافقی در پاسداران کیست؟
  • شرایط طلاق توافقی در پاسداران چگونه است؟
  • آیا برای طلاق توافقی باید در ثنا ثبت نام کرد؟
  • راه های طلاق توافقی در پاسدران چگونه است؟

دادگاه خانواده محدوده پاسداران در محدوده بلوار عدالت محدوده ولنجک واقع شده است و با نام دادگاه خانواده شماره 2 معرف حضور می باشد.

جهت انجام طلاق توافقی توسط وکیل طلاق توافقی پاسداران می توانید یکی از موارد ذیل را انجام دهید:

راه اول جهت طلاق توافقی

متقاضیان طلاق توافقی می توانند با مراجعه به سایت سازمان بهزیستی تهران و ثبت نام در آن سامانه جهت تعیین وقت قبلی برای مشاوره طلاق توافقی اقدام نمایند.

پس از ثبت نام، سامانه کد رهگیری در اختیار متقاضیان قرار می دهد که با مراجعه به سازمان بهزیستی و ارائه کد رهگیری و پس از تعیین وقت مشاوره و شرکت در مشاوره های تعیین شده که تعداد آن منوط به نظر مشاور می باشد، گواهی عدم انصراف از طلاق صادر می شود البته این در حالی است که زوجین پس از مشاوره همچنان بر طلاق مصر باشند.

با دریافت گواهی عدم انصراف از طلاق و دیگر مدارک مورد نیاز از جمله عقدنامه، شناسنامه و... می توانید به یکی از دفاتر خدمات قضایی محدوده پاسداران و یا دفاتر قضایی موجود در تهران مراجعه نمایید.

پس از ثبت دادخواست طلاق توافقی پروسه قضایی این موضوع انجام می شود.

راه دوم طلاق توافقی

شما می توانید در بدو امر به یکی از دفاتر خدمات قضایی محدوده پاسدران و یا دفاتر خدمات قضایی تهران مراجعه نمایید. دفتر خدمات قضایی اقدام با ارائه معرفی نامه جهت حضور در سازمان بهزیستی می نماید.

به گفته وکیل طلاق توافقی پاسداران لازم به ذکر است چنانچه گواهی عدم انصراف از طلاق توسط سازمان بهزیستی کشور وجود نداشته باشد دفاتر خدمات قضایی قادر به ثبت دادخواست طلاق توافقی نمی باشند.

مواردی که در خصوص طلاق توافقی باید مد نظر قرار دهید:

  • لازم است قبل از هر اقدام با وکیل طلاق توافقی مشاوره نمایید و در صورت مشاوره وکیل طلاق توافقی اقدام به تنظیم صورتجلسه طلاق توافقی اقدام نماید.
  • از آنجایی که بسیاری از موارد ممکن است در آینده موجب بروز مشکلات علیحده ای شوند بهتر است نسبت به همه موضوعات از پیش توافق صورت پذیرد از قبیل مهریه، نفقه، جهیزیه، حضانت فرزندان، میزان نفقه فرزندان و حتی نحوه میزان افزایش نفقه فرزندان و...
  • بهتر است طرفین هر کدام وکیل طلاق توافقی داشته باشند و در خصوص پرداخت هزینه وکیل نیز توافق شود
  • از آنجایی که مشاوره بهزیستی، دادرسی، ثبت طلاق و... دارای هزینه است بهتر است مشخص گردد هزینه های مذکور توسط چه کسی پرداخت گردد.
  • مهمترین نکته قبول بذل مهریه است که می بایست نسبت به آن از سوی مرد به وکیل اختیار داده شود
  • سلب حق رجوع به مهریه نیز یکی از موضوعات حائز اهمیت می باشد

دفتر وکیل طلاق توافقی در پاسدران کجاست؟

دفتر وکالت طلاق توافقی که با عنوان موسسه حقوقی دادآوران نستوه مورد شناخت همشهریان عزیز می باشد تحت عنوان گروه وکلای نستوه آماده ارائه خدمات طلاق توافقی می باشد.

برای مشاوره با وکیل طلاق توافقی پاسداران هم اکنون با ما در ارتباط باشید.

logo-samandehi