موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۸۶۰۷۱۲۴۱
مشاوره حقوقی رایگان

سوال خود را بپرسید

وکیل طلاق در پاسداران

در کشور بر اساس قوانین و شرع، طلاق در اختیار مرد قرار داده شده است و شوهر می تواند با پرداخت حقوق مالی زوجه  و تقدیم دادخواست طلاق و طی مرحله دادرسی و حتی با وجود مخالفت زن، او را طلاق بدهد.

اما فرض بر عکس، یعنی جایی که زن درخواست طلاق دارد و مرد موافق نیست، شرایط بسیار پیچیده و سخت است. لازم به ذکر است که مقررات طلاق ایرانیان غیر شیعه بر اساس دین و مذهب خود آنهاست.

مواردی که در خصوص وکیل طلاق بایستی مورد نظر قرار گیر عبارت است از

  • وکیل طلاق در پاسداران کیست؟
  • شرایط طلاق از سوی زن چگونه است؟
  • مدارک طلاق توافقی چیست؟
  • شرایط طلاق توافقی چگونه است؟

واضح است که سخت ترین دعوی در دعاوی خانواده، دادخواست طلاق به درخواست زن است، مقررات در این مورد بسیار سختگیرند و طلاق به درخواست زن در موارد نادر و استثنایی واقع می شود.

بنابراین توصیه می شود در این دعوی حتما وکیل داشته و همچنین می توانید از خدمات گروه وکلای نستوه استفاده کنید.

موسسه حقوقی دادآوران نستوه از ابتدا تا انتهای طرح دعوی شما توسط وکیل متخصص و متعدد و دلسوز انجام شده و تمام امور با سرعت تمام و دقت و تخصص انجام خواهد شد.

به عنوان متخصص امر، توصیه می شود چنانچه قصد طرح دعوی طلاق به درخواست زوجه را دارید ابداً شخصا طرح دعوی نکنید، زیرا احتمال شکست شما بسیار زیاد می باشد.

زیرا ممکن است نیاز باشد برای طرح دعوی طلاق دعاوی دیگری در ارتباط با این قضیه مطرح گردد و یا نیاز به طرح مقدماتی داشته باشد که در تخصص شما نیست.

طلاق به درخواست زوجه، امری بسیار تخصصی است و نیازمند تسلط به قوانین، رویه و آرای صادره است.

اگر برای طلاق وکالت ندارید و یا مرد موافق طلاق نباشد، بایستی دادخواست طلاق مطرح کنید. در ابتدای امر باید بدانید که دلایل قانونی و کافی باید ارائه دهید.

دلایل لازم برای طلاق :

  • نقض یکی از بندهای موجود در سند ازدواج
  • عسر و حرج شامل اعتیاد مرد، حبس او، بیماری لاعلاج شوهر، امراض مقاربتی شوهر، بچه دار نشدن شوهر، ترک زندگی زناشویی توسط شوهر، ازدواج مجدد شوهر بدون اجازه زن، اثبات خیانت شوهر در محاکم، ضرب و جرح، نداشتن منزل و دلایل دیگر که بایستی موجود بوده و برای دادگاه احراز گردد.

بعد از طرح این دعوی دادگاه اقدامات لازم را جهت کشف حقیقت انجام داده و به تعداد نیاز جلسه تشکیل داده و اظهارات طرفین را استماع میکند و در نهایت حکم مقتضی را صادر میکند.

طرفین می توانند از حکم صادره تجدید نظر خواهی و فرجام خواهی نمایند.

رسیدگی به دعوی طلاق به درخواست زوجه بسیار طولانی و پیچیده است و بنابراین به صبر و بردباری نیاز دارد.

بهترین وکیل برای طلاق به درخواست زن وکیلی است که به رویه و قوانین تسلط کافی داشته و در این زمینه دارای تجربه و تبحر باشد.

طرح دعوی طلاق به درخواست زوجه، ابتداِ در دفتر خدمات قضایی صورت خواهد گرفت، چنانچه موکل ما باشید ثبت دادخواست، پیگیری دادخواست و شرکت در تمام مراحل رسیدگی با وکیل خواهد بود مگر مقام قضایی شخص را اصالتاً احضار نماید.

شرایط طلاق از سوی زن همانگونه که اعلام گردید منوط به اثبات اموری است و قبل از اثبات این امور زن فقط در صورت دارا بودن وکالت در طلاق و یا توافق می تواند طلاق توافقی بگیرد در غیر اینصورت راهی به جز طرح دعوی طلاق از سوی زوجه را ندارد.

چنانچه نیاز به مشاوره یا تنظیم لوایح و یا اعطای وکالت در زمینه طلاق توافقی دارید به دپارتمان تخصصی حقوق خانواده تماس بگیرید.

ما برای شما بهترین و کوتاهترین راه را جهت وصول به نتیجه در نظر خواهیم گرفت.

logo-samandehi