موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۸۶۰۷۱۲۴۱
مشاوره حقوقی رایگان

سوال خود را بپرسید

مشاوره آنلاین با وکیل کیفری

مشاوره آنلاین با وکیل کیفری

با سلام و درود بر شما دوستان و همراهان عزیز

در مطلب پیش رو که توسط تیم تحریریه گروه وکلای نستوه تنظیم و ارائه می‌شود، به بررسی یکی از موضوعات حقوقی تحت عنوان مشاوره آنلاین وکیل کیفری خواهیم پرداخت.

امروزه با توجه به بیماری کرونا یکی از موضوعاتی که بیش از پیش وجودش حس می شود موارد مربوط به پاسخگویی و مشاوره آنلاین می باشد. در این نوع مشاوره که به صورت تخصصی و از طریق سامانه های اینترنتی انجام می شود و به مشاوره های آنلاین شهره می باشد از مزایا و معایبی برخوردار است.

در صورتی که تا انتهای این مطلب همراه تیم تحریریه گروه وکلای نستوه باشید به پاسخ پرسش های زیر دست خواهید یافت.

- منظور از مشاوره حقوقی آنلاین چیست؟

- طرق ارائه مشاوره حقوقی آنلاین کدام است؟

- منظور از مشاوره حقوقی در امور کیفری به صورت آنلاین چیست؟

- منظور از وکیل آنلاین کیفری چیست؟

- در پرونده های کیفری با کدام وکیل به صورت آنلاین مشورت نماییم؟

- منظور از مشاوره حقوقی چیست؟ 

به طور کلی به وجود آمدن مسئله یا مشکل در یک حوزه تخصصی باعث می شود، نزد متخصصان آن حوزه رفته و از آنها مشورت بگیریم. بدیهی است؛ وقتی در امور حقوقی مسئله یا مشکلی پدید می‌آید، بهتر است به جای آنکه راه خود درمانی و قرار گرفتن در مسیر های اشتباه را در پیش گیریم، به نزد یک متخصص و حقوقدان برویم و مسئله و مشکل حقوقی خود را با او در میان بگذاریم. به یاد داشته باشید؛ در پیش گرفتن اقدامات خودسرانه در امور حقوقی و قضایی دست آوردی به غیر از اتلاف وقت، هزینه و برخی مواقع تضییع حقوق شما نخواهد داشت. بنابراین سعی نمایید؛ پیش از هر گونه اقدام حقوقی و قضایی با وکلای رسمی دادگستری که متخصصین در حوزه علم حقوق محسوب می شوند مشورت نمایید. گروه وکلای نستوه متشکل از وکلای مجرب و دارای دانش در امور حقوقی و کیفری آماده و مشتاق است ارائه گر خدمات مشاوره حقوقی به شما شهروندان محترم باشد.

"راهنما" >>  وکیل کیست  (قسمت اول)

"راهنما" >>  وکیل کیست  (قسمت دوم)

طرق ارائه مشاوره حقوقی کدام است؟ 

گروه وکلای نستوه با استفاده از روشهای زیر ارائه گر خدمات مشاوره حقوقی  به شما شهروندان محترم می باشد:

مشاوره حقوقی به صورت حضوری :  ارائه مشاوره به صورت حضوری قدیمی ترین روش به منظور ارائه مشاوره از سوی متخصصین علوم مختلف می باشد. در این روش فرد مراجعه کننده باتعیین وقت قبلی و سپس مراجعه به دفتر متخصص به صورت حضوری و فیزیکی از خدمات مشاوره ای برخوردار می شود. شما می توانید؛ از طریق راه های ارتباطی معرفی شده در این صفحه با گروه وکلای نستوه تماس بگیرید و پس از تعیین وقت از خدمات مشاوره حقوقی وکلای متخصص ما برخوردار شوید.

مطلب مرتبط :  وکیل طلاق توافقی

مطلب مرتبط :  وکیل امور خانواده

مشاوره  حقوقی تلفنی : در این روش شما با دفتر فرد متخصص تماس می گیرید؛ سپس با کسب آگاهی از هزینه مشاوره و طریقه پرداخت آن، از خدمات مشاوره تخصصی به صورت تلفنی برخوردار می شوید. به منظور برخورداری از مشاوره تلفنی می توانید؛ از طریق راه های ارتباطی معرفی شده در همین صفحه با گروه وکلای نستوه تماس بگیرید و از خدمات مشاوره ای وکلای متخصص ما برخوردار شوید.

مطلب مرتبط :  وکیل دادسرای اطفال

مشاوره حقوقی آنلاین :  با گسترش به کارگیری اینترنت و تاثیرات آن بر همه جوانب زندگی بشری ارائه مشاوره تخصصی در علوم مختلف از طریق اینترنت و به صورت آنلاین نیز میسر می باشد. گروه وکلای نستوه برای شما شهروندان محترم و همچنین ایرانیان مقیم در خارج از کشور این بستر را فراهم نموده تا از طریق  اینترنت از خدمات مشاوره وکلای متخصص ما بهره مند شوید. شما می توانید مسائل و مشکلات حقوقی خود را به صورت آنلاین و از طریق: درج سوال و دریافت جواب از طریق سایت، برقراریی تماس از طریق واتساپ به صورت صوتی و تصویری بنا به انتخاب شما با وکلای متخصص ما در میان بگذارید.

مطلب مرتبط :  وکیل شکایت کیفری

مطلب مرتبط :  وکیل جرایم پزشکی

منظور از مشاوره حقوقی در امور کیفری چیست؟ 

به طور کلی پرونده های قضایی به امور حقوقی و کیفری تقسیم می شود. در امور کیفری اشخاص با ارتکاب فعل یا ترک فعلی که در قانون جرم محسوب می شود، نظم عمومی جامعه را بر هم زده و حقوق اشخاص عادی را  تضییع می کنند. این افراد از طریق مقامات قضایی دادسرا تحت تعقیب قانونی قرار می گیرند. 

پس از خاتمه تحقیقات مقدماتی و احراز مجرمیت، با صدور قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست پرونده کیفری به دادگاه صالح ارسال می شود. برخی از عناوین کیفری عبارتند از: کلاهبرداری، سرقت، توهین، تخریب، جعل، قتل، اختلاس، ارتشاء وسایل عناوین مجرمانه دیگر. رسیدگی و صدور حکم به امور کیفری بر حسب مورد با دادگاه کیفری یک، دادگاه کیفری دو، دادگاه انقلاب اسلامی، دادگاه اطفال و نوجوانان، دادگاه نظامی و دادگاه ویژه روحانیت خواهد بود.

اما در امور حقوقی (غیرکیفری) عمل مجرمانه ای انجام نمی گیرد، بلکه اشخاص در مراودات اجتماعی، اقتصادی و خانوادگی خود دچار مسائل و مشکلات حقوقی نظیر: مطالبه طلب، تعهدات قراردادی، ازدواج، طلاق ارث، امور مربوط به شرکت‌های تجاری و غیره می‌شوند. رسیدگی به امور حقوقی بر حسب مورد برعهده دادگاه عمومی حقوقی،دادگاه خانواده و در مواردی دادگاه انقلاب اسلامی است.

منظور از وکیل کیفری چیست؟ 

نکته مهمی که باید بدانید اینکه، ارائه مشاوره حقوقی (در امور حقوقی و کیفری) صرفاً از سوی وکلای رسمی دادگستری امکان پذیر است. وکیل رسمی دادگستری به فردی می‌گویند که از سوی کانون وکلای دادگستری یا مرکز امور مشاوران قوه قضاییه دارای پروانه وکالت در محاکم دادگستری ایران باشد. مداخله افراد غیر وکیل در تمامی امور وکالتی نظیر ارائه مشاوره حقوقی جرم تظاهر به وکالت محسوب شده و مرتکبین آن قابل تعقیب و مجازات خواهند بود. راجع به این موضوع می‌توان به ماده ۵۵ قانون وکالت مصوب سال ۱۳۱۵ مراجعه نمود. خوب است بدانید، تمامی وکلای رسمی دادگستری اعم از وکلای کانون وکلای دادگستری یا مرکزامور مشاوران قوه قضاییه می توانند ارائه گر کلیه خدمات وکالتی در امور کیفری و حقوقی باشند. البته این امکان وجود دارد، برخی از وکلا در حوزه حقوق کیفری از دانش و تجربه بیشتری برخوردار باشند.

در پرونده‌های کیفری با کدام وکیل به صورت آنلاین مشورت نماییم؟ 

شما می توانید با گروه وکلای نستوه تماس بگیرید.گروه وکلای نستوه متشکل از وکلای مجرب و دارای دانش عضو کانون وکلای دادگستری مرکز همواره آماده و مشتاق است به صورت آنلاین ارائه گر خدمات مشاوره حقوقی در پرونده های کیفری به شما باشد.شما می توانید از طریق راه های ارتباطی معرفی شده در این صفحه با گروه وکلای نستوه تماس بگیرید.

>>   برای استفاده از خدمات وکالت کلیک نمایید

>>   برای استفاده از مشاوره آنلاین خدمات وکالتی کلیک نمایید

>>   سئوالات متداول (بیشتر بدانید)

با ما تماس بگیرید :

دفتر مرکزی : ٢٢٨٨١٩۵١ - ٠٢١    و  22873972-021   تلفن همراه : 09125431634

>>   آرشیو اخبار حقوقی ایران

logo-samandehi