موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۸۶۰۷۱۲۴۱
مشاوره حقوقی رایگان

سوال خود را بپرسید

وکیل شرب خمر خیابان پاسداران

با توجه به شرایط کنونی در بسیاری از موارد چنانچه رانندگی در حالت مستی و پس از  شرب خمر باشد ضمن توقیف وسیله نقلیه به مدت 21 روز و ضبط گواهینامه به مدت 6 ماه می باشد.

برای همراه داشتن وکیل شرب خمر خیابان پاسداران می توانید با موسسه حقوقی دادآوران نستوه در ارتباط باشید و یا اینکه از طریق گروه وکلای نستوه نسبت به انتخاب بهترین وکیل شرب خمر اقدام نمایید.

مواردی که در خصوص وکیل شرب خمر خیابان پاسداران می بایست مد نظر قرار دهید عبارت است از

  • بهترین وکیل شرب خمر کیست؟
  • دفاع در جرم شرب خمر چگونه است؟
  • دفاع در خصوص رانندگی حین مستی چگونه است؟
  • وکیل شرب خمر خیابان پاسداران کیست؟
  • دفتر وکالت وکیل شرب خمر پاسداران کجاست؟

به مصرف هر نوع ماده سکر آور مانند الکل، عرق، ودکا، ویسکی و انواع شراب و آبجو شرب مسکر می گویند. بنابراین مصرف آبجو که بر اساس باور عوام مستی ندارد هم شرب خمر بوده و مستوجب حد شرب خمر است.

در جرم شرب خمر مهم نیست که مصرف کننده مست باشد یا نه، صرف مصرف یک قطره مسکر (ماده مست کننده) نیز دلالت بر ارتکاب جرم شرب خمر دارد.

میزان درصد تست الکل چه تاثیری دارد؟

به گفته وکیل شرب خمر خیابان پاسداران میزان الکل که به واسطه دستگاه الکل سنج تعیین شده است هیچ تاثیری در میزان مجازات و یا عدم مجازات اشخاص ندارد.

 مصرف کنندگان مشروبات الکی  غالباً در مهمانی یا در خیابان حین رانندگی بازداشت می گردند. در وهله اول معمولاً از آنها تست الکل به وسیله دستگاه الکل سنج گرفته می شود. این تست الکل با دستگاه الکل سنج که دستگاهی است تنفسی انجام می گردد.

در برخی موارد نیز بازپرس پرونده متهم را برای آزمایش خون به پزشکی قانونی ارجاع می دهد.

آیا امکان برائت و  صدور قرار منع تعقیب با وجود جواب تست الکل سنج وجود دارد؟

جواب این سوال مثبت است.

به گفته وکیل شرب خمر خیابان پاسداران تدراک دفاع مناسب می تواند موجب مختومه شدن پرونده در مرحله دادسرا گردد.

یک دفاع مناسب کیفری مسلتزم داشتن وکیل شرب خمر متخصص است.

شما برای دفاع از خود برای تبرئه از جرمی که مجازات حدی داشته و باعث ایجاد سوپیشینه می گردد بایستی وکیلی مجرب و متعهد و متخصص داشته باشید.

بهترین وکیل شرب خمر کیست؟

بهترین وکیل شرب خمر شخصی است که اولاً مسلط به امور کیفری و فقه اسلامی باشد و ثانیاً دارای تجربه کافی در پرونده های شرب خمر بوده و ثالثاً پیگیر امور شما بوده و دقت کافی را داشته باشد و تا حدودی به مسایل علمی آگاه بوده و رویه موجود مربوط به دادگاه ارشاد و مجازات مربوط به مشروبات الکلی نیز آگاه باشد.

دادسرا و دادگاه ارشاد کجاست؟

دادسرای ناحیه 21 که با عنوان دادسرای ارشاد معروف است در خیابان شهید بهشتی- خیابان احمد قیصر- جنب بیمارستان آسیا و دادگاه ارشاد در خیابان مطهری و روبروی خیابان سلیمان خاطر واقع شده است.

توصیه دپارتمان کیفری موسسه حقوقی دادنستوه به شما عزیزانی که خدایی ناکرده در مظان اتهام ارتکاب جرم شرب خمر قرار گرفته اید این است که حتماً در اولین ساعات بازداشت وکیل اختیار کنید، این امر بسیار مهم بوده و ضامن حقوق شما می باشد.

به گفته وکیل شرب خمر خیابان پاسداران مجازات شرب خمر در صورت اثبات هشتاد ضربه شلاق حدی است که در سوابق کیفری شما ثبت شده و اصطلاحاً جز سوابق کیفری موثر محسوب میگردد.

بنابراین مهم است که چگونه از خودتان دفاع می نمایید.

در نظر داشته باشید که اقرار سید الدلایل بوده و چنانچه به ارتکاب این جرم اقرار کنید جرم شما ثابت می شود و تنها با توبه و در صورت تشخیص قاضی متهم مجازات نخواهد شد.

به یاد داشته باشید هزینه ای که شما برای گرفتن وکیل میکنید، در واقع هزینه نیست، ضمانتی برای حفظ صلاح و حقوق شماست.

همچنین دپارتمان کیفری گروه وکلای نستوه با دارا بودن زبده ترین وکلای کیفری متخصص در جرم شرب خمر که دارای تعهد و تخصص و علم کافی بوده، افتخار همکاری با  تعدادی از بهترین وکلای شرب خمر را دارد.  

شما میتونید جهت مشاوره ، تنظیم لایحه و یا اعطای وکالت با ما در ارتباط باشید.

logo-samandehi