موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۸۶۰۷۱۲۴۱
مشاوره حقوقی رایگان

سوال خود را بپرسید

وکیل کلاهبرداری در پاسداران

لازم به ذکر است که انتخاب وکیل کیفری کار که دارای تخصص و تبحر در امر کیفری دارد در وهله نخست اولین اقدام شما می تواند باشد پس در گام اول احتیاط نمایید.

تعیین مصداق حقوقی گام بعدی شما به حساب می آید.

عدم تعیین مصداق در پرونده های حقوقی می تواند منجر به از دست رفتن وقت، هزینه و حتی در موارد از بین رفتن موضوع دعوی گردد و در پرونده های کیفری می تواند علیرغم موارد فوق شما را در مظان اتهام نیز قرار دهد.

فلذا توصیه و تاکید می نماییم قبل از هر اقدام حقوقی اعم از طرح شکایت و یا ارائه دادخواست با وکیل پایه یک دادگستری دارای پروانه وکالت معتبر مشاوره نمایید.

مواردی که در انتخاب وکیل کلاهبرداری پاسداران باید مد نظر قرار دهید عبارت است از

  • بهترین وکیل کلاهبرداری پاسداران کیست؟
  • بهترین وکیل کلاهبرداری شمال تهران کیست؟
  • مشاوره آنلاین با وکیل کلاهبرداری پاسداران چگونه است؟
  • دفتر وکالت در پاسدارن کجاست؟

به گفته وکیل کلاهبرداری پاسدارن، یکی از مواردی که جرم کلاهبرداری را تشکیل می دهد مانور متقلبانه است. این موضوع به صراحت در قانون اشاره شده است.

مانور متقلبانه دارای موارد متعددی است و نمی توان برای آن مصداق مشخص نمود ولی در صورتی که قرارداد فی مابین اشخاص وجود داشته باشد احتمال مصداق کلاهبرداری به مراتب کمتر می شود و نیاز است قبل از هر اقدام با وکیل کلاهبرداری پاسداران مشاوره نمایید.

یکی از شرایط تحقق کلاهبرداری بردن مال محسوب می شود و برای آنکه جرم کلاهبرداری تحقق یابد بایستی مال موضوع کلاهبرداری توسط کلاهبردار تصاحب شده باشد بدین معنا و مفهوم که چنانچه کلاهبردار اقدام به دریافت چک نموده باشد این موضوع کلاهبرداری نمی باشد و می تواند شروع به کلاهبرداری به حساب آید.

مجازات کلاهبردرای چقدر است؟

یکی از مجازات های کلاهبرداری رد اصل مال به صاحب آن می باشد.

دیگر مجازات های کلاهبرداری حبس از 1 تا 7 سال و همچنین جزای نقدی معادل مال اخذ شده می باشد.

تشدید مجازات کلاهبرداری چگونه است؟

اگر کلاهبردار برای کلاهبرداری اقدام به استفاده از تبلیغ عامه به وسیله تلویزیون، رادیو،‌ روزنامه و یا به طور کلی استفاده از وسایل ارتباط جمعی نموده باشد علاوه بر رد اصل مال موضوع کلاهبرداری به حبس از 2 تا 10 سال و انفصال ابد از خدمات دولتی محکوم می شود.

همچنین جزای نقدی معادل مالی که اخذ نموده است نیز محکوم می شود.

با عنایت به مواردی که اعلام گردید در کلاهبرداری توسل به وسایل متقلبانه جهت بردن مال غیر شرط است.

دفتر وکیل کلاهبرداری در پاسداران کجاست؟

برای دریافت مشاوره از وکیل کلاهبرداری در پاسداران می توانید به صورت حضوری به نشانی پاسدارن- بوستان دوم- ابتدای گیلان غربی- پلاک 46- طبقه سوم جنوبی و شماره تماس 021 – 22881951- 22873972 تماس حاصل نمایید.

شهروندان تهرانی از دیگر مناطق تهران مثل ونک- آرژانتین- آزادی- تهرانپارس و... می توانند با وکیل کلاهبرداری به صورت آنلاین اخذ مشاوره نمایند و سپس پرونده آنها توسط بهترین و زبده ترین وکیل کلاهبرداری پیگیری می شود.

برای شکایت از کلاهبردار به کجا مراجعه نماییم؟

برای شکایت از جرم کلاهبرداری چنانچه محل وقوع جرم در پاسداران باشد می توانید به دفتر خدمات قضایی مراجعه نمایید لیکن پرونده به دادسرای ناحیه یک ارجاع می گردد و شما می بایست از دادسرای ناحیه یک پیگیر پرونده کلاهبرداری باشید.

هزینه وکیل کلاهبرداری در پاسدارن چقدر است؟

میزان حق الوکاله وکیل منوط به بسیاری از شرایط و اوضاع حاکم بر پرونده می باشد و قطع به یقین مبلغ مشخصی ندارد. فلذا بهتر است گول افراد کارچاق کن و دلالان که در تبلیغات خود میزان حق الوکاله را طبق تعرفه یا پس از پایان کار اعلام می نمایند نخورید.

صادقانه اعلام می نماییم حق الوکاله طبق تعرفه مبلغ 30 هزار تومان می باشد و این مبلغی نیست که وکیل برای طرح دعوی و پیگیری آن از موکل خود دریافت نماید فلذا از همین رو مجدداً اعلام میداریم مواظب افراد دلال و کارچاق کن در موسسات حقوقی بی اعتبار باشید.

لازم میدانیم به شما توصیه نماییم قبل از هر اقدام حقوقی با وکیل متخصص در آن حوزه مشاروه نمایید. گروه وکلای نستوه با دارا بودن دپارتمان های تخصصی آماده ارائه خدمات حقوقی به شما همشهریان عزیز می باشد.

کافی است هم اکنون با ما در ارتباط باشید.

logo-samandehi