موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۲۲۸۸۱۹۵۱

پرسش و پاسخ های آنلاین حقوقی


سرقت گوشی موبایل

با سلام و احترام گوشی موبایل اینجانب در فروردین ماه سال جاری مورد سرقت قرار گرفت پس از اعلام سرقت و ردیابی گوشی موبایل توسط سامانه همیاب 24 نتیجه ردیابی مثبت و شخصی در حال استفاده از گوشی موبایل بنده میباشد اینجانب با در دست داشتن گزارش سامانه همیاب 24 و گزارش اپراتور ایرانسل، در دادسرای مشهد اقدام به طرح شکوائیه از فرد استفاده کننده از گوشی موبایل سرقتی خود کردم، پس از دادرسی رای صادره مبنی بر قرار منع تعقیب متهم بدلیل کافی نبودن مدارک و صرف اینکه گوشی موبایل سرقتی با نام و سیکارت متهم فعال و در حال استفاده میباشد دلیل بر بزه متهم نیست. بنده چگونه میتوانم با حق اعتراض خود اقدام به تغییر رای صادره نمایم و آیا جرم متهم از دید اینکه خرید و فروش مال سرقتی جرم بوده و همینطور از نظر قانون غصب مال نیز قابل پیگیری میباشد؟

این سوال حقوقی در تاریخ 1399-5-19 مطرح شده است.

پاسخ این پرسش

بهنام نزادی بهنام نزادی وکیل پایه یک دادگستری

سلام و وقت بخیر سوال این است که آیا دادسرا در راستای تحقیقات مقدماتی اقدام به احضار متهم و اخذ دفاعیات ایشان نموده است و یا اینکه راساً بدون هرگونه تحقیق اقدام به صدور قرار منع یا موقوفی تعقیب نموده است لیکن شما می بایست در فرجه قانونی به قرار صادره اعتراض نموده و دادگاه کیفری دو به موضوع شما رسیدگی خواهد نمود. بهتر است در اعتراض خود به ایرادات پرونده اشاره داشته باشید. موفق و پیروز باشید

این سوال حقوقی در تاریخ 1399-5-20 پاسخ داده شده است.

به مشاوره تخصصی تر نیاز دارید ؟

چنانچه به مشاوره تخصصی نیاز دارید از طریق شماره های زیر با مشاوران حقوقی ما در ارتباط باشید

پرسش خود را مطرح کنید

بازدید کننده گرامی چنانچه سوال خود را در میان لیست پرسش و پاسخ ها پیدا نکردید، هم اینک میتوانید از طریق لینک زیر سوال حقوقی خود را با وکلای ما مطرح نمایید و در اسرع وقت پاسخ خود را به صورت کاملا رایگان مشاهده نمایید.

پرسش سوالات حقوقی
logo-samandehi