موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۲۲۸۸۱۹۵۱

پرسش و پاسخ های آنلاین حقوقی


قصور پزشکی

پدر بنده در بیمارستان خصوصی رشت عمل تنگی کانال نخاعی انجام داد. پس از پایان عمل، دکتر جراح از اتاق عمل بیرون اومد و گفت که حال پدر خوبه و بهوش اومده، بعد از اون بدلیل بی توجهی و غفلت پرستاران تو ریکاوری پدرم دچار هیپوکسی میشه و اونجا نميفهمند تاز ماني كه پرستار بخش آي سي يو ،براي انتقال مريض به بخش آي سي يو مياد تازه اونجا پرستار آي سي يو به اونها ميگه كه اين بلا سر پدرم اومده وپرستاراي ريكاوري اونجاميفهمن كه پدر م بعلت كمبود اكسيژن حالت خفگي پيدا ميكنه. حالا هم حدودا ۴۵ روز تو کماست با ضریب هوشیاری پایین و زندگی نباتی داره. حال میخاستم جواب سوالات زير رو بديد : ۱- من در دادسرا به چه عنوان شاكي باشم .بعنوان قيم يا ولي يا به دنبال حجر مريض باشم. پدرم هنوز زنده است و زندگي نباتي پيدا كرده . دادسرا به من ميگه كه مريض زنده است . از ساير خواهرو برادرانمان وكالت رسمي گرفتم ولي باز قبول نميكنند . واسه تشخيص حجرم اقدام كردم دكتر پزشكي قانوني به من ميگه كه گرفتن حجر به ضررت ميشه. ۲اگه موفق بشم محکومشون کنم هزینه بیمارستان چی میشه؟ ۳اگر پول بیمارستانو تا آخر ندم چیکارم میکنند؟ ۴ دیه زندگي نباتي چطوری؟ مجازات زندان داره؟

این سوال حقوقی در تاریخ 1399-4-13 مطرح شده است.

پاسخ این پرسش

بهنام نزادی بهنام نزادی وکیل پایه یک دادگستری

سلام و وقت بخیر ضمن آرزوی سلامتی برای پدر شما لازم به توضیح است که چنانچه پدر شما در کما می باشد و با توجه به اینکه امکان به دست آمدن هوشیاری وجود دارد نیازمند آن است که مدتی صبر نمایید و در صورتی که هوشیاری حاصل نشد و یا موضوع از لحاظ پزشکی مرگ مغزی به حساب می آید می توانید برای انتخاب قیم اقدام نمایید. پس از آن قیم می تواند اقدام به طرح دعوی و یا انتخاب وکیل نماید. موفق و پیروز باشید

این سوال حقوقی در تاریخ 1399-4-14 پاسخ داده شده است.

به مشاوره تخصصی تر نیاز دارید ؟

چنانچه به مشاوره تخصصی نیاز دارید از طریق شماره های زیر با مشاوران حقوقی ما در ارتباط باشید

پرسش خود را مطرح کنید

بازدید کننده گرامی چنانچه سوال خود را در میان لیست پرسش و پاسخ ها پیدا نکردید، هم اینک میتوانید از طریق لینک زیر سوال حقوقی خود را با وکلای ما مطرح نمایید و در اسرع وقت پاسخ خود را به صورت کاملا رایگان مشاهده نمایید.

پرسش سوالات حقوقی
logo-samandehi