موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۲۲۸۸۱۹۵۱

پرسش و پاسخ های آنلاین حقوقی


آیا امکان ارائه مدارک احراز سمت در جلسه رسیدگی و بدون پیوست به دادخواست وجود دارد؟

با سلام و احترام شخصی بعنوان نماینده، اقامه دعوی حقوقی در شورای حل اختلاف مینماید و مدارک احراز سمت را نیز پیوست دادخواست نمیکند. آیا با وجود ایراد خوانده به عدم احراز سمت مطابق ماده ۵۹ و بند ۵ ماده ۸۴ آیین دادرسی مدنی، خواهان میتواند آنرا در جلسه رسیدگی ارائه نماید؟ و قبول آن توسط شورا تخلف محسوب نمیشود؟ چون حق دفاع از جمله دعوی تقابل نسبت به بی اعتباری یا غیر قانونی بودن مدارک احراز سمت از خوانده گرفته شده است. سپاسگزارم

این سوال حقوقی در تاریخ 1399-3-30 مطرح شده است.

پاسخ این پرسش

بهنام نزادی بهنام نزادی وکیل پایه یک دادگستری

سلام و وقت بخیر بله این امکان وجود دارد که مدارک مثبت سمت اشخاص در جلسه رسیدگی ارائه گردد و از این جهت ایرادی متصور نیست مگر آنکه در زمان تقدیم دادخواست شخص فاقد سمت باشد و بعداً این سمت به وی واگذار گردد که در این صورت دادگاه مکلف به رد دعوی می باشد. موفق و پیروز باشید

این سوال حقوقی در تاریخ 1399-4-3 پاسخ داده شده است.

به مشاوره تخصصی تر نیاز دارید ؟

چنانچه به مشاوره تخصصی نیاز دارید از طریق شماره های زیر با مشاوران حقوقی ما در ارتباط باشید

پرسش خود را مطرح کنید

بازدید کننده گرامی چنانچه سوال خود را در میان لیست پرسش و پاسخ ها پیدا نکردید، هم اینک میتوانید از طریق لینک زیر سوال حقوقی خود را با وکلای ما مطرح نمایید و در اسرع وقت پاسخ خود را به صورت کاملا رایگان مشاهده نمایید.

پرسش سوالات حقوقی
logo-samandehi