موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۲۲۸۸۱۹۵۱

پرسش و پاسخ های آنلاین حقوقی


تو قیف خودرو

با عرض سلام : حدودا سه سال قبل خودرویی رو از شخصی بصورت قولنامه ای خریداری کردم که پس از گذشت یک سال ونیم مالک اصلی را که شخص دیگری بود به دفترخانه اوردن بنام من وکالت فروش بلاعزل تنظیم گردن بدون تاریخ تعویض پلاک و همین مسئله باعث شد تا من مسئله تعویض بلاک رو خیلی جدی پیگیری نکنم تا اینکه خودرو من در اردیبهشت نود و نه توقیف و به پارکینگ منتقل شد . پس از مراجعات مختلف کاشف بعمل امد که صاحب بلاک در اهواز کلاهبرداری کرده وقاضی برای ایشان دستور توقیف اموال صادر کرده و چون پلاک در سیستم پلیس راهنمایی بنام ایشان بوده خودرو من در کرج توقیف شده. لازم بذکره که من با مراجعه به اگاهی و دادسرا ی اهواز با برخوردهای بسیار بد و عجیب و قریب مواجه شدم طوری که انگار من مرتکب جعل و کلاهبرداری شدم قصور من در عدم بموقع تعویض پلاک قابل کتمان نیست ولی از برخورد طرف هام اینطور استنباط میشد که من باید خسارت مال باخته رو برای ازادی ماشینم پرداخت کنم کاری که به هیچ وجه برایم قابل هضم و مورد قبولم نیست و تنها مدرک و نشونه ای که در اختیارم قرار دادن شماره پرونده و شعبه هست که به اذعان بازپرس پرونده ماه ها طول میکشه تا شاید ماشینم ازاد بشه چنانکه حتی زحمت رویت مدارک من رو به خودشون ندادن . ازصبر شکیبایی خواننده این عرایض کمال تشکر رو دارم و در صورت امکان منتظر پاسخ و راهنمایی هستم.

این سوال حقوقی در تاریخ 1399-7-7 مطرح شده است.

پاسخ این پرسش

بهنام نزادی بهنام نزادی وکیل پایه یک دادگستری

سلام و وقت بخیر برای رفع توقیف می بایست مدارک و مستندات خود را به وکیل دادگستری جهت دریافت مشاوره تخصصی ارائه نمایید. حال با توجه به نوع توقیف بایستی اقدام به طرح دعوی مناسب نمایید. موفق و پیروز باشید

این سوال حقوقی در تاریخ 1399-7-8 پاسخ داده شده است.

به مشاوره تخصصی تر نیاز دارید ؟

چنانچه به مشاوره تخصصی نیاز دارید از طریق شماره های زیر با مشاوران حقوقی ما در ارتباط باشید

پرسش خود را مطرح کنید

بازدید کننده گرامی چنانچه سوال خود را در میان لیست پرسش و پاسخ ها پیدا نکردید، هم اینک میتوانید از طریق لینک زیر سوال حقوقی خود را با وکلای ما مطرح نمایید و در اسرع وقت پاسخ خود را به صورت کاملا رایگان مشاهده نمایید.

پرسش سوالات حقوقی
logo-samandehi