موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۲۲۸۸۱۹۵۱

پرسش و پاسخ های آنلاین حقوقی


کد مستخدمی استخدام پیمانی

سلام. من برای استخدام پیمانی در یکی از دانشگاه های کشور اقدام کردم اما دانشگاه مربوطه در حکم کارگزینی که برای من صادر کرده در قسمت شماره استخدامی به جای شماره مستخدمی، کد ملی من رو زده و قرارداد پیمانی هم به جای یک سال، شش ماهه تنظیم شده. من که پیگیری کردم متوجه شدم که دانشگاه، نامه تامین اعتبار من برای استخدام رو از سازمان برنامه و بودجه فراهم نکرده و درخواست ردیف برای من از طرف سازمان مدیریت رد شده. من هم به دلیل اینکه حکم پیمانی من فاقد ردیف استخدامی بود و حکم هم شش ماهه تنظیم شده بود حکم صادره را امضا نکردم. حالا طبق قانون، من این حق را دارم که این حکم را امضا نکنم و یا حتی به دیوان شکایت کنم که دانشگاه را ملزم به اخذ ردیف استخدامی کنه؟ آیا میشه به دیوان عدالت اداری شکایت کرد و دانشگاه رو ملزم به اخذ کد مستخدمی کرد؟

این سوال حقوقی در تاریخ 1399-4-21 مطرح شده است.

پاسخ این پرسش

بهنام نزادی بهنام نزادی وکیل پایه یک دادگستری

سلام و وقت بخیر برای پاسخ صحیح می بایست مدارک و مستندات بررسی شود لیکن برای احقاق حقوق قانونی خود می توانید به دیوان عدالت اداری نیز مراجعه نمایید. موفق و پیروز باشید

این سوال حقوقی در تاریخ 1399-4-23 پاسخ داده شده است.

به مشاوره تخصصی تر نیاز دارید ؟

چنانچه به مشاوره تخصصی نیاز دارید از طریق شماره های زیر با مشاوران حقوقی ما در ارتباط باشید

پرسش خود را مطرح کنید

بازدید کننده گرامی چنانچه سوال خود را در میان لیست پرسش و پاسخ ها پیدا نکردید، هم اینک میتوانید از طریق لینک زیر سوال حقوقی خود را با وکلای ما مطرح نمایید و در اسرع وقت پاسخ خود را به صورت کاملا رایگان مشاهده نمایید.

پرسش سوالات حقوقی
logo-samandehi