موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۲۲۸۸۱۹۵۱

پرسش و پاسخ های آنلاین حقوقی


منع مداخله کارکنان دولت

سلام بنده بنا به درخواست و اصرار مرکز پژوهشهای مجلس، یک قرارداد پژوهشی با مرکز یاد شده ،داشتم. بازرسی کل کشور بنده را به اتهام منع مداخله کارکنان دولت در معاملات به دادگاه کارکنان دولت معرفی و آنجا در دادگاه بدوی به دو سال حبس تعلیقی محکوم شدم.حکم بدون اعتراض بنده،قطعی شده،الان یکسال از این حکم می گذرد. دیوان محاسبات نظرش بر عدم شمول قانون منع مداخله برای این قرارداد است. به دلیل مشکلاتی که برام به دلیل غرض ورزی شخصی سر این پرونده ایجاد شده،قصد دارن به دیوان عالی اعتراض کنم.ایا امکان اعتراض وجود دارد؟

این سوال حقوقی در تاریخ 1399-4-12 مطرح شده است.

پاسخ این پرسش

بهنام نزادی بهنام نزادی وکیل پایه یک دادگستری
سلام و وقت بخیر هرچند برای ارائه مشاوره تخصصی و صحیح می بایست مدارک و مستندات شما مورد بررسی قرار گیرد لیکن طرق اعتراض به آراء به صورت فوق العاده به موجب ماده 474 قانون آیین دادرسی کیفری(اعاده دادرسی) و یا ماده 477 قانون یادشده (اعمال ماده 477 از طریق ریاست قوه قضاییه) با وجود شرایطی وجود دارد. موفق و پیروز باشید
این سوال حقوقی در تاریخ 1399-4-12 پاسخ داده شده است.

به مشاوره تخصصی تر نیاز دارید ؟

چنانچه به مشاوره تخصصی نیاز دارید از طریق شماره های زیر با مشاوران حقوقی ما در ارتباط باشید

پرسش خود را مطرح کنید

بازدید کننده گرامی چنانچه سوال خود را در میان لیست پرسش و پاسخ ها پیدا نکردید، هم اینک میتوانید از طریق لینک زیر سوال حقوقی خود را با وکلای ما مطرح نمایید و در اسرع وقت پاسخ خود را به صورت کاملا رایگان مشاهده نمایید.

پرسش سوالات حقوقی
logo-samandehi