موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۲۲۸۸۱۹۵۱

پرسش و پاسخ های آنلاین حقوقی


شکایت همسر سابق

سلام و وقت بخیر بنده حدود یکسال و نیم است از همسرم به صورت توافقی جدا شدیم و چند ماهی هم هست ازدواج گردم و ایشون از وقتی متوجه شده برایم مشکل ندیدن بچه ها را به وجود اورده وشکایت در این خصوص کرد بهونه اش تغییر ساعت مللاقات بود که قاضی گفت به ما مربوط نمیشود و پرونده را مختوم کرد و گفت باید جای دیگر مراجعه کنید و الان حدود ۴ ماه بچه ها را ندیدم و بهانه کرونا و بچه خودش نمیاد را میکند . مسئله و سوال من الان اینه ایشون دوباره از بنده به مجتنع قضایی ارشاد شکایت کرده که هنوز نمیدونم چرا میخواستم بدانم اگر تهمت بزند مبنی بر خیانت یا شرب و .... که من انجام ندادم اما با توجه به اینکه این دادگاه برای این مسائل است و بنده هم از ایشون توافقی جدا شدم هم ازدواج کردم زندگی جدید من در خطره چه باید بکنم ؟

این سوال حقوقی در تاریخ 1399-3-8 مطرح شده است.

پاسخ این پرسش

بهنام نزادی بهنام نزادی وکیل پایه یک دادگستری

سلام مجدد در سوال قبلی پاسخ شما داده شد لیکن در صورت امتناع از ملاقات فرزند در صورت تایید مرجع انتظامی و... حق اقدام قانونی مطابق قانون حمایت از خانواده برای  شما وجود دارد. موفق و پیروز باشید

این سوال حقوقی در تاریخ 1399-3-12 پاسخ داده شده است.

به مشاوره تخصصی تر نیاز دارید ؟

چنانچه به مشاوره تخصصی نیاز دارید از طریق شماره های زیر با مشاوران حقوقی ما در ارتباط باشید

پرسش خود را مطرح کنید

بازدید کننده گرامی چنانچه سوال خود را در میان لیست پرسش و پاسخ ها پیدا نکردید، هم اینک میتوانید از طریق لینک زیر سوال حقوقی خود را با وکلای ما مطرح نمایید و در اسرع وقت پاسخ خود را به صورت کاملا رایگان مشاهده نمایید.

پرسش سوالات حقوقی
logo-samandehi