موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۸۶۰۷۱۲۴۱

رئیسی: مبنای رسیدگی قضایی پیش‌داوری و گمانه‌زنی نیست

رئیسی: مبنای رسیدگی قضایی پیش‌داوری و گمانه‌زنی نیست

رئیس دستگاه قضا با تأکید بر اینکه افشاگری‌های بدون اقدام و عمل اعتمادساز نیست، گفت: مردم پیش‌داوری و گمانه‌زنی نکنند و اجازه دهند به گزارش‌های واصله بر مبنای حق و قانون رسیدگی شود.

به گزاراش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه در جلسه شورای عالی قوه قضائیه با اظهار اینکه عاشورای حسینی به ما مقاومت در ظلم را می‌آموزد، تأکید کرد: اگر راهبرد مسئولان در 28 مرداد برگرفته از عاشورای حسینی بود، آن کودتا توفیق نمی‌یافت.

وی افزود: آنچه از برکات در این کشور و آنچه از افول قدرت‌های بزرگ می‌بینیم، حاصل مقاومت و ایستادگی است.

وی همچنین با اشاره به رأی نیاوردن طرح آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران در شورای امنیت سازمان ملل، گفت: در افتضاح سیاسی اخیر، امریکا فکرش را هم نمی‌کرد که در عرصه سیاست بین‌الملل تنها بماند. این نشان می‌دهد که ایستادگی و مقاومت راهبرد اثربخش است.

آیت‌الله رئیسی همچنین اقدام اخیر امارات در برقراری روابط رسمی با رژیم صهیونیستی را خیانت به اسلام، آرمان فلسطین و امت اسلامی برشمرد و ادامه داد: امارات باید منتظر واکنش‌ها به خیانتی که در حق فلسطین کرد باشد.

رئیس دستگاه قضا در پایان سخنانش اظهار کر: در جلسه شورای اقتصادی سران قوا، قوه قضائیه هم شروط و نظرات خود را که برگرفته از جلسات متعدد کارشناسی بود به دولت منتقل کرد. امیدواریم با در نظر گرفتن این شروط، گره‌گشایی از زندگی مردم صورت پذیرد.

با ما موسسه حقوقی دادآوران نستوه تماس بگیرید :

دفتر مرکزی : ٢٢٨٨١٩۵١ - ٠٢١    و  22873972-021   تلفن همراه : 09125431634

>>   مشاوره آنلاین خدمات وکالتی

>>   برای استفاده از خدمات وکالت کلیک نمایید

>>    آرشیو اخبار حقوقی ایران

logo-samandehi