موسسه حقوقی دادآوران نستوه
ما همواره کنار شما هستیم
صداقتتخصصسلامت
شماره تماس (+۹۸) ۲۱ - ۸۶۰۷۱۲۴۱

وکالت در امور کیفری

وکالت در امور کیفری

شکایت کیفری یا دعوای کیفری در حالتی رخ می دهد که شخصی قوانین کیفری را نقض کند. شکایت کیفری می تواند توسط اشخاص و در پاره ای موارد (حق الله و حقوق عمومی)  توسط مقام تعقیب (دادستان)  انجام گردد.

ارتکاب جرم یا در معرض ارتکاب جرم بودن (بزه دیده گی) تقریباً بیشتر افراد را تهدید میکند. فحاشی، تهدید، تخریب، شرب خمر،کلاهبرداری، رابطه نامشروع، سرقت، ارتشا، جرایم رایانه ای و غیره از جمله جرایم بسیار متداول و رایجی است که افراد ممکن است یا به انجام آنها متهم شوند و یا در معرض ارتکاب آنها قرار گیرند.

مهمترین خصیصه امور کیفری داشتن ضمانت اجرای آن است. گاهی ممکن است دفاعی ناصحیح و یا ادله ای که به موقع ارایه نشده اند و یا ایرادات شکلی که افراد غیر متخصص متوجه  آن نیستند، به کل مسیر دعوا را تغییر داده و موجب به دردسر افتادن اشخاص شوند.

داشتن یک وکیل خوب و متخصص و متعهد و مشاوره با تیمی قدرتمند از وکلای با تجربه، می تواند شما را از قرار گرفتن در موقعتهای ناخوشایند رهایی بخشد.

دپارتمان کیفری موسسه حقوقی دادآوران نستوه و گروه وکلای نستوه، مفتخر به ارایه قویترین مشاوره های کیفری و در امور کاملاً تخصصی با لحاظ کردن مفید ترین راه حل ها می باشد.

جهت مشاوره کیفری ، با ما در تماس باشید.
logo-samandehi